Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel 2 szép gyermekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel 2 szép gyermekünk van?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 évben soha semmi extrém dolog nem történt.Boldogok voltunk,a második gyerekünk 2 éves.A férjem a tenyerén hordozott,a szexuális életünk aktív,mindent megbeszéltünk.Legalabbis ezt hittem.Ősszel furcsa dolgai lettek,eltunedezett, extrém sokáig dolgozott, üzleti útra ment ami még soha sem fordult elő,így gyanakodni kezdtem és nyomozni.Kiderult hogy van valaki az életében,aki ellen semmilyen fegyverem sincs,mert férfi.Ráadásul a férjem szerelmes belé.Össze vagyok törve.2 gyerekünk van, mikor férjhez mentem szó se volt biszexuális beallitottsagrol..Lehet így élni?

2021. dec. 28. 13:11
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
52%
Innentől "szopathatod" egy remek cuckold kapcsolattal, ha van elég sötét a lelkivilágod.
2021. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

8

Kérdeztem tőle, hogy ő mit szólna ha ezután én is osszejarnek másokkal.Szerinte az úgy nem működhet mert kidobna.Mert nehogy mással, viszont én tűrjem..

2021. dec. 28. 13:28
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy kinek mi volt? Én személy szerint undorítónak és gusztustalannak érezném már azt is hogy ez az alak hozzám szól.

Ha nem sajnáltatni akarod magad akkor mit szeretnél?

Keress ügyvédet és válj el amilyen hamar csak lehet.

Legalább a maradék önbecsülésed maradjon meg.

2021. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vege, plane ahogy reagalt ra. Itt mar csak arrol tudsz donteni, hogy mennyire teszed magad tonkre mentalisan es anyagilag. Mindenkinel masok a hatarok, sokan az utobbit favorizaljak, de megis nekik lesz szarabb eletuk. En nem maradnek benne a gyerekek miatt. Hanem pont miattuk, ertuk lepnek ki belole. A valas nem vilagvege, sok penz, ido, energia felnevelni a gyerekeket, de idovel ez megtortenik, minden gyerek felno. Hogy kozben talalsz-e masik tarsat magad melle, arra csak utkozben tudod meg a valaszt. Szerintem ez sem komoly erv a maradas mellett.
2021. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, te fogadd el, mert két gyerekkel úgysem kellesz senkinek, de maradj is hűséges? Ha ezek után akarna tőlem valamit lehánynám. És nem vagyok homofób, és teljesen mindegy lenne, hogy férfival vagy nővel csal meg, undorodnék tőle, és nem tudnék vele lefeküdni.


Azt meg ne hidd el, hogy nem kellenél senkinek. De ha mégsem. Még egyedül is jobb, mint egy ilyen féreggel.

2021. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfivel nem fog elmenni tőled. Ez a szerencsésebb eset. A gyerekeit nem fogja engedni.
2021. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írtam: saját lábarda állsz, majd utána keresel új, boldog kapcsolatot, vagy lemész kutyába

a férjed ez utóbbit akarja

2021. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
16/16 és??? Ettől legyen boldog? Úgy dobnám ki, mint macskát...... A megcsalás az megcsalás.
2021. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem mondom, hogy nem megcsalás, de az egyik kockázat legalább kizárva.
2021. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Annyi jó van a dologban, hogy megláttad, hogy milyen ember valójában. Ha neki lehet háreme, de te maradj otthon és viseld el mosolyogva és gondozd a gyerekeket, akkor soha nem volt igazi társad. Itt nincs más lehetőség csak a válás. A gyerekeket meg akkor láthatja amikor akarja.
2021. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!