Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel 2 szép gyermekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel 2 szép gyermekünk van?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 évben soha semmi extrém dolog nem történt.Boldogok voltunk,a második gyerekünk 2 éves.A férjem a tenyerén hordozott,a szexuális életünk aktív,mindent megbeszéltünk.Legalabbis ezt hittem.Ősszel furcsa dolgai lettek,eltunedezett, extrém sokáig dolgozott, üzleti útra ment ami még soha sem fordult elő,így gyanakodni kezdtem és nyomozni.Kiderult hogy van valaki az életében,aki ellen semmilyen fegyverem sincs,mert férfi.Ráadásul a férjem szerelmes belé.Össze vagyok törve.2 gyerekünk van, mikor férjhez mentem szó se volt biszexuális beallitottsagrol..Lehet így élni?

2021. dec. 28. 13:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
64%

"semmilyen fegyverem sincs"


dehogynincs, egy jo kis felcsatolhatos

2021. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%
#1 Ezen nevettem. Valszeg kamu a kérdés, de ez a válasz ütött. :D
2021. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Igen jó volna ha kamu volna.

Hiába csatolom fel bármit,ha ő egy férfiba szerelmes.

2021. dec. 28. 13:17
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, innentől két lehetőséged van: válás és egyedül neveled tovább a gyerekeidet, vagy lemész kutyába, mindent lenyelsz és szép lassan teljesen összeomlasz
2021. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
91%

A kérdést sem igazán értem.

Megcsal ráadásul egy másik férfival. Fizikailag és érzelmileg is.

Teljesen evidens hogy kidobni és elválni gondolkodás nélkül..

Nem pedig nyígni a gyakori és sajnáltatni magad..

2021. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Szerinte nincs más választásom,mint elfogadni ezt a helyzetet.A gyerekek miatt.Az persze nem zavarja hogy mióta minden kiderült,kb le se izeli őket,tőlem meg elvárja hogy ezt természetesen tudjam kezelni,mert két gyerekkel már úgyse kellek senkinek.
2021. dec. 28. 13:22
 7/46 anonim ***** válasza:
93%
szerintem teljesen mindegy, hogy novel vagy ferfival csal meg, fiatallal vagy oreggel.. ez egy undorito dolog. en elvalnek, ezen nincs mit megbeszelni.
2021. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%
Nyitott kapcsolat nem játszik? Csak mert ha ő mehet fütyivadászatra te miért ne?
2021. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Nem sajnaltatni jöttem magam.Én már az önsajnálaton túl vagyok.Kívancsi vagyok van e még ilyen balek, mint én hogy férjhez ment úgy hogy később kiderült az egész életük kb egy hazugság volt.

És igen, bármennyire szeretném nem szeretni én attól még szeretem (szerettem),bár már .

2021. dec. 28. 13:26
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el STD szűrésre!

Ki tudja "mit hozott haza" a férjed!

2021. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!