Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel 2 szép gyermekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel 2 szép gyermekünk van?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 évben soha semmi extrém dolog nem történt.Boldogok voltunk,a második gyerekünk 2 éves.A férjem a tenyerén hordozott,a szexuális életünk aktív,mindent megbeszéltünk.Legalabbis ezt hittem.Ősszel furcsa dolgai lettek,eltunedezett, extrém sokáig dolgozott, üzleti útra ment ami még soha sem fordult elő,így gyanakodni kezdtem és nyomozni.Kiderult hogy van valaki az életében,aki ellen semmilyen fegyverem sincs,mert férfi.Ráadásul a férjem szerelmes belé.Össze vagyok törve.2 gyerekünk van, mikor férjhez mentem szó se volt biszexuális beallitottsagrol..Lehet így élni?

2021. dec. 28. 13:11
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

1-2 alkalommal megpróbáltuk a szexet,de én nem bírom elviselni vele már.Azt sem gondolom, hogy ne kellenék másnak,bár őszintén elképzelni sem tudom hogy valaha az életben még bízni bírnék bárkiben ezek után.Baromi nagy szemenkopesnek érzem az egészet.Azt sem értem hogy ha ő tudta miért vállaltunk 2 gyereket is, aztán most majd magyarázhatok nekik hogy hát apa most egy másik pasival él.... nonszensz

Szerintem csak azért szeretné hogy maradjunk hogy a kirakatélet meglegyen.De néha azt is gondolom hogy csak a másik férfitól függ,ha ő azt mondaná koltozzunk össze itthagyna bennünket.

2021. dec. 28. 13:56
 22/46 anonim ***** válasza:
59%

1-2x próbáltad a szexet? Nem hányod el magad?!

Mi a francon gondolkodsz elmondod?!

2021. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

20

Igen,azt most rendesen megmutatta hogy milyen.

2021. dec. 28. 13:59
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

21-es. Pontosan. Azért is kellett a két gyerek, hogy nehezebben hagyd el. Kirakatélet. Nehogy megtudják a csúnya kis titkát.


Én is elváltam, engem nővel (nőkkel) csalt meg, én is úgy gondoltam, hogy nem fogok tudni bízni már senkiben. De jött a mostani párom, és igen meg tudok benne bízni. És van egy kamasz lányom, akit szintén elfogadott.


Ne alázd meg magad. Nem kell neked ezt tűrni. Tudsz hova menni? Kinek a nevén van a ház? Ha közös, akkor maradhatsz is, és majd dönt a bíróság. Van munkád?

2021. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

22

Sokszor itt sírt az elején nekem, hogy ő szeret engem,higgyen el nagyon, nagyon szeret.Meg azt is gondoltam hogy bírni fogom, szeretem, néha elmegy 1 este pasival vagy nem tudom...és majd rájön hogy nem fordítja fel az egész életünket.Ugyhogy igen 1-2 alkalommal megpróbáltuk,de nem bírom elviselni..ez van.Nem szegyenlem.

2021. dec. 28. 14:03
 26/46 anonim ***** válasza:
65%
Jah értem. A helyedben azért egy teljes STD tesztet csináltatnék ha már ilyen lazán veszed a meleg férfiak hátsójában járkálást. 🤢
2021. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

24

De ez a gyerekeknek se jó.Vagy idegbeteg,mert nem írt a pasija vagy otthon sincs.A nagyobbik megkérdezte tőlem hogy apa már nem szeret bennünket.És nem, szerintem még az se biztos hogy valaha szeretett bennünket.

2021. dec. 28. 14:09
 28/46 A kérdező kommentje:

26

Elmegyek.Megigerem

2021. dec. 28. 14:10
 29/46 anonim ***** válasza:
81%

"Kívancsi vagyok van e még ilyen balek, mint én hogy férjhez ment úgy hogy később kiderült az egész életük kb egy hazugság volt."


Ettől neked nem lesz könnyebb, de nem te vagy az egyetlen. Egy két gyerekes orvos barátnőm férjéről kb. három éve derült ki, hogy vagy egy férfi az életében.


Nagyon megviselte őt is, - nyilván egy sokk, mikor több, mint 10 évi házasság után ezzel szembesül egy nő, aki heteroszexuálisnak hitte a férjét - de azóta új életet kezdett ő is.


Külön költöztek, a két gyerek általános iskolás gyerek miatt nagyon közel egymástól. A gyerekeknek egész jó a kapcsolatuk az apukájukkal, és idővel hozzászoktak a gondolathoz, hogy egy férfivel él.


A barátnőm meg kb. egy évvel később megismerkedett valakivel, és már együtt élnek kb. másfél éve. Szerencsére a két kisfiával is jó kijön az élettársa.


Pont nemrég mondta, hogy amikor a padlón volt lelkileg, nem gondolta volna, hogy pár éven belül "talpraáll" a történtek után, aztán szerencsére mégis, és most boldog, tényleg ki van virulva a párja mellett.


A volt férjével meg nagyon normális együttműködés van köztük mindenben, ami a gyerekekkel kapcsolatos. (Ő mondjuk nem is akarta, hogy tartsák fenn a látszat kedvéért, hogy minden rendben, együtt a család, miközben ő éli a kettős életét, hanem felvállalta, hogy összeköltözik egy férfivel.)

2021. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

27-esre.


24-es vagyok. Na pont ezért kell elválni. Nem is lesz így jó a gyerekeknek. Hihetetlen radarjuk van. Az én lányom is előbb érezte/tudta hogy megcsal az apja, mint én elhittem. És nem hülyék csak gyerekek. Összerakják. Tehát én biztos kiadnám az útját, ha közös a ház, és keresnék egy ügyvédet.

2021. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!