Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel 2 szép gyermekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel 2 szép gyermekünk van?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 évben soha semmi extrém dolog nem történt.Boldogok voltunk,a második gyerekünk 2 éves.A férjem a tenyerén hordozott,a szexuális életünk aktív,mindent megbeszéltünk.Legalabbis ezt hittem.Ősszel furcsa dolgai lettek,eltunedezett, extrém sokáig dolgozott, üzleti útra ment ami még soha sem fordult elő,így gyanakodni kezdtem és nyomozni.Kiderult hogy van valaki az életében,aki ellen semmilyen fegyverem sincs,mert férfi.Ráadásul a férjem szerelmes belé.Össze vagyok törve.2 gyerekünk van, mikor férjhez mentem szó se volt biszexuális beallitottsagrol..Lehet így élni?

2021. dec. 28. 13:11
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte az úgy nem működhet mert kidobna."


Valami toleránsat akartam írni, de így nem.

Megelőzném a kidobással.

2021. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az is lehet, hogy rondák
2021. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
40%

Magyarországon kb. halálos bűn nem megfelelő szexualitásúnak lenni, szóval ha váltok automatikusan magad mögé sorolhatod a bíróságot és az egyéb állami intézményeket, mindent nyersz, ő pedig amolyan eretnekként fog feltűnni a kádéenpé vezírek szemben.


Úgyhogy nyugodtan válj. Nyerni fogsz, különösen, ha előadod a puritán mentalitást.

2021. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
24%
Kivételesen igaza van 33nak
2021. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jót írt a 33# válaszoló. Ráadásul a férjed nem szeretné, ha a kis titkos élete kiderülne, mert sajnos úgy tűnik ti voltatok a kirakat család aki mögé elbújva élhette a kettős életét. Hidd el, fél tőled, csak nem mutatja. Az ilyen emberek rettegnek, hogy kitudódik a mocskos kis játékuk. Okosan csináld, ne dühből cselekedj! Ha ő kihasznált téged úgy, hogy igenis bármilyen fertőzést hazavihetett volna, úgy te is nézd csak a te és a gyerekeid érdekét. Értékes ember vagy, hiába probálja elhitetni veled, hogy senkinek nem kellenél. Ha túljutsz a megrázkodtatáson, lassan-lassan átmennek az érzéseid közönybe, majd elengeded és rájösz, hogy nem erdemli meg a szeretetedet.

A kerdésedre a válasz: sajnos sokan vannak akik kettős életet élnek, mert nem merik felvállalni magukat. Az a baj ezzel, hogy amíg ők ilyen féregkent viselkednek, addig másoknak fájdalmat okoznak. De nem szabad megengedni neki, hogy átgázoljon rajtatok!

2021. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
38%

Pont az ilyenek miatt bújkálnak, akik rosszindulatú megjegyzéseket tesznek rájuk. Ha nem lenne ilyen a magyar társadalom, lehet hogy nem titkolta volna eddig.

Ettől függetlenül azt nem értem neki miért szabad és neked miért nem, mert ez tényleg baromság. Nem gondolom, hogy ha nem tudjátok rendezni a kapcsolatotok, az jót tesz a gyerekeknek. Soha nem szabad egymás ellen nevelni őket.

2021. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
83%
Jò hogy nem már ott tartunk, hogy teljesen természetes ami történt. Sőt még legyen buksisimi és további biztatás a buzulásra széles mosoly mellett!
2021. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
80%
basszus, ha meleg, akkor mi legyen? itt nem azzal van baj, hanem azzal, hogy nem volt őszinte. ettől még nem kell a gyerekek életét is tönkretenni. el lehet válni és kész. normálisan
2021. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nincs azzal semmi bajom, hogy meleg. De akkor vállalja fel magát és ne bújjon egy család mögé. Ne hazudjon szerelmet egy nőnek és ne állítsa be úgy, hogy neki mindent szabad, a feleségnek meg nem. Na ettől tartom őt szemétnek.


35 voltam

2021. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

37-39


Etikailag a viselkedése teljesen elítélhető - a megcsalás miatt. Ez teljesen igaz.


Én egyedül a magyar "igazságszolgáltatás" kívántam bírálni, ami ilyen esetekben szeret egy picit részrehajló lenni, ha olyan ember is érintett akit a pillanatnyilag uralkodó réteg szerint rühellni kellene. Már területeken is létezik a világ szinte minden pontján. A törvények pedig alapból úgy vannak megírva a legtöbb helyen, hogy legyen egy kis "mozgástér"...

2021. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!