Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ha még mindig szerelmesek vagytok a másikba hogy bírjátok? Mennyit mutattok a külvilágnak hogy fáj nektek?

Figyelt kérdés
Mert én teljesen a padlón vagyok mióta a barátnőmmel szakítottunk.alig eszek, semmihez nincs kedvem és ez sajnos nagyon látszik rajtam és társaságban sem tudom ezt leplezni mert állandóan jár az agyam(bár az élet minden területén ilyen vagyok)és egyszerűen nem tudom hogy mikor lesz ennek vége.
2010. szept. 7. 16:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel.. ez van .. igy is szar a világ. szarabb már nem lehet szóval én :D elvagyok igy is úgy is
2010. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a másik véglet vagyok, senkinek se mutattam, hogy fáj. Maximum beszélek róla párszor, de ennyi. Kifelé igyekszem az lenni aki általában vagyok.
2010. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam kifelé nem mutatni max 1-2 órára ment is de utána megint rám tört ez az érzés hogy nagyon hiányzik és vele akarok lenni és máris rossz kedvem lesz
2010. szept. 7. 16:53
 4/23 anonim ***** válasza:
sz*rul bírom, de nem mutatom. Ha krédezik elmondom, ha akarják beszélek róla, de aki nem akarja meglátni az nem fogja :) Legalábis igyekszem. Nekem is könnyebb ha nem kell még a szomszéd józsibácsi aggódó kérdéseire is reagálnom.
2010. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát nekem is így kéne csinálni de ha nekem bármi okból rossz kedvem van én egyszerűen még mosolyogni sincs kedvem és így nem jó:(
2010. szept. 7. 16:56
 6/23 anonim ***** válasza:
ezt is meg kell tanulni, és nem modnom hoyg egyszerű... de neked is könnyebb hidd el. NEm baj ha nincs kedved mosolyogni, azért csak csináld :) meglátod így minden rendbe jön majd...hát legalábbis remélem :)
2010. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én se szoktam kimutatni . Rám jó hatással van ilyenkor pár Ákos szám , meg "sok pörgős zene" :) .

És persze 1-2 koncert és házibuli is tud enyhíteni a "világfájdalmamon" . Szóval megpróbálom elterelni a gondolatom , és pár nap alatt kigyógyulok .

2010. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy sikerülni fog mert már itthon is látják rajtam és már nekik se könnyű ezt nézni amit csinálok.lehet h hétvégén elmegyek szórakozni egyet hátha könnyebb lesz valamivel.
2010. szept. 7. 17:06
 9/23 anonim ***** válasza:
szarul bírom és látják is rajtam
2010. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én személy szerint magamba fojtom a rossz, kegyetlen sz@r érzéseket , habár tudom hogy nem ez a jó megoldás , de nem mutatom ki senkinek soha, nem kell hogy rajtam csámcsogjanak vagy emiatt jópofizzanak velem...
2010. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!