Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én 200 kmre fogok egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én 200 kmre fogok egyetemre jarni, akkor szakitas lesz belőle?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt ti tudjátok csak. Beszéld meg a pároddal.
2021. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nagy valószínűséggel igen.
2021. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az lett belőle. Mondjuk nem feltétlenül a távolság miatt, hanem mert az exem amint leléptem, egyből feltételezte, hogy meg is fogom csalni, ezért azonnal kerített magának helyben egy másik lányt, hogy megelőző támadást mérjen rám. Sosem csaltam meg, és okot sem adtam rá, hogy ezt higgye, de hát ez van. Egyébként akkor azt hittem, hogy ez a világ vége, de igazából a legjobb dolog volt, ami történhetett velem. A távkapcsolat nem egyszerű, és amíg tartott is csomó olyan lehetőségről maradtam le miatta, ami segítette volna az egyetemi éveimet.
2021. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha szeretitek egymást akkor megoldjatok a találkozást
2021. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem biztos. Szüleimnél is ez volt. Anyám elment Szegedre egyetemre. Röviddel utána apám is oda költözött és ott vállalt munkát.

Az biztos, hogy 3-4 év különlét nem járható út.

2021. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
200 km az nem olyan sok azert. ha el tudjatok fogadni, hogy max heti 1x (hetvegen) talalkoztok es hajlandoak vagytok utazni a masikert es eseeg hozza alakitani a programjaitokat, akkor megoldhato. egy darabig.
2021. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Az.
2021. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!