Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek mennyire baj egy kapcsolatban, hogy a parommal nem azonos sportokat kedvelunk?

Mondok egy peldat. Sieles. O nagyon szeret, nekem mindegy lenne hogy megyunk vagy sem. Csak miatta jarok vele. De nem huzom a szamat, nem vagyok egy p*csa. Egyszeruen nem erdekel engem annyira mint ot.

Ugyanakkor ha focipalyara megy csak rugdosni a labdat, megyek vele, azt elvezem. Passzolgatunk egymasnak kapura lovunk. Igy vagyok a bicajozassal is. Tokre szeretem. Viszont az ilyen nem hetkoznapi sportok engem nem fognak meg. En azt sem bannam ha 2-3napra egyedul v baratokkal menne sielgetni.

De felek emiatt lecserel majd egy olyanra aki ugyanugy szereti a dolgokat ahogy o.

Nalatok ez hogy van?

26/L



2021. dec. 29. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

es mi akadalya annak, hogy evente egyszer egy hetre elmenjen a barataival sielni?! normalisan mukodo kapcsolatban ezert nem

lesz ‘lecserelve’ senki… a sieles nem a mindennapi elet resze, egy szezonalis dolog, senkinek nem ekorul forog az elete.

2021. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én dzsudózok ő taekwon-do-zik. soha nem volt ebből konfliktus, hogy nem járunk egymás sportjaira.

De zenében is, neki van egy kedvenc együttese ami engem nem hoz lázba és ő meg elment a haverokkal a koncertjére.

Szeret játszani ilyen szerepjáték kártyákkal vagy asztali terepjátékkal, engem hidegen hagy. Nem játszok vele. Na bumm!


12 éve vagyunk együtt, el is vett pár éve és lett közös gyerekünk is.


Tiszteletben tudjuk tartani a másik hobbiját, és nem várjuk el, hogy minden pillanat közös legyen.

2021. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell mindenr egyforman szeressunk. Legyen olyan amit csak o, es legyen amit csak en. Nem kell mindent egyutt csinalnunk. En ezen az allasponton vagyok. Erre o azt mondja, h ezeket a dolgokat velem akarja atelni. Ami teljesen szep, hizelgo csak en nem olyan lendulettel, beleelessel indulok neki ezeknek mint o.
2021. dec. 29. 11:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Most pl, tegnap voltam vele sielni de ma itt maradtam a szallason. Felek rosszul esik ez neki.
2021. dec. 29. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Az sem normális, hogy neked szorongnod kell azért, hogy nehogy elhagyjanak, mert nem vagy minden hülyeségben benn.
2021. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Heti 1x tancorara jarunk, szoval meg azt se lehet mondani, hogy nincs kozos program. De en ilyen egyszeru csaj vagyok, nem vagyok nagy dolgokra, nem vagyok kovetelozos (most ez nem tudom hogy jott ide:)). Nem sertodom be ha nelkulem csinal valamit. Viszont o meg fogadja el ezek a dolgok, sieles, ejtoernyozes stb engem nem hoz lazba.

Egy ideig jartam vele motorozni. Aztan lett egy rolleres balesetem. Elvesztettem eszmeletem, betort a fejem, eltort a bordam, ujjam. Azota felek a motorozastol. Raadasul friss. motoros nem erzem mellette a bizronsagot. Ezt is szova tette, h oda sem megyek. Dehat menjen o, ennyi en ido kell neki is. Velem meg csinaljon olyat ahol a ket labom a talajon van :))

2021. dec. 29. 11:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezeket őszintén. Egyikőtök se szenvedjen feleslegesen.
2021. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, most nagy erot erzek magamban hogy UJRA elmondjam neki ezeket reszletesen. Csak attol tartok, hogy egy erdektelen, nyomi csajnak fog tartani. Amugy 4eve vagyunk egyutt ha ez szamit.
2021. dec. 29. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ez a fajta szorongás talán érthető lenne 4 hónap után, de 4 év után nagyon nem normális. az nem életképes kapcsolat, ha neked folyamatosan szoronganod kell, mert ő megsértődik attól, hogy nem mész vele motorozni, meg nem csinálsz meg mindent, amit ő kitalál. gondolom másban is mindig úgy kell történnie a dolgoknak, ahogy ő kitalálja
2021. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem Svajcban elsz, ahol minden hetvegen, meg nyaron is lehet sielni. Bizom benne, hogy trollkerdes.
2021. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!