Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre,ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok együtt a mostani férjemmel. Előző házasságombòl van egy 13 éves lányom és van egy 8 éves közös kislányuk. Férjem kint dolgozik külföldön én a lányokkal vagyok itthon nem dolgozok. Minden hétvégén hazajön télen 2-3 hónapig itthon van. A nagylányom nem szereti őt sokszor beszólt neki a nevelő apja hülyének semmire kellőnek nevezi minden kis apròságèrt piszkálta. Miért hadja égve a villanyt stb. Természetesen most a pálya választásba sem támogatja azt mondja a kozmetikus nem szakma egyetlen forintot nem ad az iskolára. Odáig fajult a dolog,hogy tavasz óta nem jön ki a lányom a szobájából ha itthon van a nevelő apja vagy elmegy otthonról hétvégére, mamához,barátnőhöz. Én nagyon rosszul érzem magam itthon a saját házamba úgy érzem két tűz között vagyok. Már azt sem tudom,hogy szeretem-e a fèrjemet mert már feszült vagyok ha jön haza.... Most viszont két hónapra hazajön. Lányom kérlel,hogy váljak el. Tanácstalan vagyok. És félek férjem elé állni,hogy vége. Természetesen ő azt mondja nem ártott a kislánynak. Láttam amit láttam hallottam amit hallottam én is. Nekem a legnagyobb problémám a férjemmel,hogy nem tekint társának mindig az van amit ő szeretné. Oda megyünk azt veszünk azt csináljuk amire ő vágyik amit ő szeretne. Ti mit tennétek a helyembe?
2021. nov. 27. 17:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
86%

Késő bánat.

Válj el, valamennyi gyerektartást muszáj fizetnie a kicsire. Ha így el tudod tartani a két gyereket és boldogulsz is, akkor tudod, mi a dolgod.

2021. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
90%
Addig nem is lesz szavad, amíg ő hozza haza a pénzt. Úgy van vele, ő keresi meg, ő dönt, mire költitek. Amúgy neki nem kötelessége a nagylányod eltartani, az a te és a vérszerinti apja dolga. Gondolom nem fogadta örökbe a lányod, különben nem úgy hivatkoznál rá, hogy ő a tiéd. Keress munkàt, és akkor neked is lesz pénzed ami felett dönthetsz, vagy válj el, de akkor is kell munkát találnod, hogy eltartsd őket.
2021. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
69%

Hát mondjuk nem gondolkodnék váláson azért, mert a gyerek azt mondja.

Valamiért együtt vagytok 11 éve. 2 éves volt a lányod, amikor ossze jöttetek. Mindig ilyen volt a kapcsolatuk? Ha igen, miért maradtál a pasival és miért szültél neki gyereket? Ha nem, akkor nem lehetséges hogy a lányod igencsak kamaszodik?

2021. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
85%

mivel a kozmetikus nem választható 14 évesen, elmegy szépen valahova érettségizni, betölti a 18-at, aztán senki nem ugat bele, utána miből végzei el.

És tök mindegy, mi mit tennénk, mert te nem fogsz elválni tőle, ugyanis dolgozni tuti nem akarsz x év kiesés után (ha akarnál, eddig is dolgoztál volna), a gyt meg édeskevés lesz, amit kapsz.

2021. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
1%
2-es, dolgozik, mint írta is.
2021. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk ha a gyerek lekapcsolja a villanyt, amiko kell, már nem is kell szólni érte.

Kozmetikus képzéshez pedig érettségi kell, úgyhogy a gyereknek gimnáziumba kell mennie, utána még 18 evésen oda megy, ahova akar.

2021. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
96%

5, te mit olvastál???


én a lányokkal vagyok itthon nem dolgozok

2021. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
96%

5!


"Férjem kint dolgozik külföldön én a lányokkal vagyok itthon nem dolgozok"

2021. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
38%

Nehéz ügy.


De biztosan nem csak a lányod reakciói miatt jutott eszedbe a válás.

Először is ha haza jön, üljetek le és beszéljétek át a problémákat. Ha ez nem vezet eredményre, akkor váljatok.

A férjed 11 éve, tehát kérhetsz tőle gyerek, és asszony tartást. Melette el mehetsz dolgozni is.

2021. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
96%
9, ha el tud menni dolgozni, házastársi tartásra nem lehet jogosult. Az annak jár, aki önhibáján kívül képtelen az önfenntartásra (még csak az sem indok, hogy ápolásra szoruló esetleg a gyermek, csak és kizárólag a nő betegsége esetén szokták megítélni, nagyon ritkán)
2021. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!