Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meggyőzni a párom szilveszterről?

Figyelt kérdés

A barátaimmal szilvesztereztünk volna (kb 15-20 fő), készült rá, tervezte mit vesz föl, várta.

Van a társaságban egy lány, akit utálunk mindketten, aki bejelentette, hogy jön.

Barátnőm kijelentette, hogy akkor ő nem jön.


Azt mondja, hogy én nyugodtan mehetek, nem zavarja, de ez csak a felelősség áttukmálásnak tűnik, együtt élünk, évek óta együtt vagyunk, tudja hogy nem hagyom egyedül, mégis szomorú vagyok, nagyon régóta ezzel a társasággal szilveszterezek, ott lesz olyan barátom, akit 1.5 éve nem láttam, és mégsem mehetek, mert a párom utálja azt a csajt.



2021. dec. 29. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Pont azt mondta, hogy menj. Akkor mégis miért nem mész? Mert ha elmész, tuti kivágja a hisztit szerinted?
2021. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Menjél.
2021. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszerű ember vagyok. Szóbol értek, nincs érzékem a női játszmákhoz. Ha nem jönne, és ez nekem fontos lenne, elmennék nélküle. Volt már ilyen nálunk is, nem pont így, és nem pont szilveszterkor, de a lényeg hasonló volt. Elmentem nélküle, utána kb három mondattal csírájában elfolytottam a kitörni készülő hisztit.
2021. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.


Nem merem otthon hagyni egyedül, mivel külföldi, miattam vagyunk itt, egyedül lenne így.

2021. dec. 29. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
És nem bír ki egyedül egy szilvesztert? lmao
2021. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez a szilveszter mánia miért alakult ki? Kell az instára, hogy milyen faszagyerek vagyok? Nem értem, olyan műsort tudnak csinálni ebből emberek, mintha legalább a jézuskrisztus érkezne.
2021. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne akard meggyőzni. Nálunk férjem nem nagy szilveszterezős, én szívesen mennék valahova. Simán lehet, hogy emiatt külön fogjuk tölteni, nem halunk bele.

Viszont szemétség lenne ha olyan programra akarnád rávenni, amihez neki nincs kedve.

2021. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Buta a barátnőd. Megfosztja magát és téged is a lehetőségtől, hogy jól érezzétek magatokat. És ha ott lesz egy ember akit nem szeret kit érdekel? Lesz ott 15 akit meg igen. Ovis szint.

És ha el sem megy az utált csaj? Vagy lelép egy óra múlva?

Amúgy is elég önző dolognak tartom, hogy rád nincs tekintettel, hogy neked ez fontos lenne.

Én még egyszer megpróbálnám megbeszélni vele (nem könyörögve) aztán ha nem jön mennék egyedül.

Esetleg egy kompromisszum, elmesz egyedül de mondjuk éjfélre haza mész és együtt köszöntitek az új évet.

2021. dec. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!