Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszter külön?Neked hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszter külön?Neked hogy esne ?

Figyelt kérdés
Testvérem haza jött a párjával karácsonyra és úgy alakult, hogy csúnyán össze vesztünk.. Több múltbéli sérelem is előjött amin nem tudok tovább lépni ezért 1 hete mindennap sírok megvisel hogy így alakult. 3 éve itthon szilveszterezunk már párommal de idén úgy döntött ha en nem is megyek o elmegy az apukája hoz házi buliba .. Nektek ez rosszul esne ? En legyek itthon egyedül mert épp élni nincs kedvem addig o meg jól érzi magát ? Nem azt mondom hogy o is erezze rosszul magát de en biztos mellette állnék a nehéz helyzetben nem hagynám egyedül .. Szerintetek ?
2020. dec. 31. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Alapjáraton nem fontos a szilveszter szóval nem fontos, hogy együtt töltsük. Viszont ebben a helyzetben kérés nélkül a párommal maradnék, nem hagynám magára ilyen helyzetben.
2020. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem mész vele? Miért rontod az ő hangulatát is? Inkább tarts vele.
2020. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A kijarasi korlátozás miatt ugye 8 előtt oda kellene érni és 5 után lehetne csak eljönni en meg addig biztosan nem tudnám jól érezni magam , ott pedig aludni nem lehet . . En ezért döntöttem úgy hogy nem megyek
2020. dec. 31. 13:13
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ugyan olyan nap, mint a többi, fent se leszek éjfélig. Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?
2020. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább békülj ki a testvéreddel, az a tuti😉
2020. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Biztos azért mert lelkis vagyok nem tudom megérteni , hogy én egy hete mindennap sírok ő pedig úgy dönt hogy elmegy bulizni ..
2020. dec. 31. 13:16
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
A férjem nélkül töltöm a szilvesztert, mert éjszakás lesz, én meg a kislányunkkal a pocakomban "bulizunk" az ágyban pizsiben. 😅
2020. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de mi volt amin ennyire összevesztetek, hogy egy hete minden nap sírsz? Mi lehetett annyira durva, hogy ennyit kell miatta sírni? És a sírás mit old meg? Azért gondolj a párod helyzetébe is, egy hete melletted van, meddig pátyolgasson még? Felnőtt ember vagy, lépj túl a veszekedésen, vagy beszéld meg testvéreddel. Nem haláleset történt, vagy egyéb tragédia.
2020. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !:)
2020. dec. 31. 13:38
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmem meghalt. Nagyon rosszul esik, hogy külön töltjük.... A tiéd hazajön az enyém nem... Szedd össze magad és ne hisztizz!
2020. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!