Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedek ahol nem csak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedek ahol nem csak, alkalmi - szex kapcsolatot keresnek a mai pasik?

Figyelt kérdés
Undorom van tindertol, badoon kritikán aluliak a, pasik... Aki meg tisztában van magával az olyan, is,....
2021. dec. 30. 05:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Milyen korosztályban keresel és neked mik az elvárásaid?
2021. dec. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
20%
Akkor menjél a sarki sörözőbe!
2021. dec. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Mai pasik... Miért a tegnapiak nem baj, ha azt akarnak? Úgy utálom ezt a kifejezést, mert semmi értelme.

Amúgy meg, ha kvának áll az ember látni fog pár farkat, tartja a mondás. Ha a neten, főleg a felkapott társkereső appokon keresel, ne lepődj meg, ha többnyire nem komolyak a szándékok. Ismerkedj, ha már mindenképp online akarsz, a hobbijaid kapcsán különböző online fórumokon, face csoportokban, vagy kezdj bele valami újba és ismerkedj a valóságban, ahol még értelme is van.

2021. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Mindenhol vannak ilyen férfiak, csak szelektálnod kell. Hogyha undorod van, tarts szünetet, majd később újult erővel vágj bele.
2021. dec. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

3# Én is utálom ezt a "mai ezek-azok" kifejezést, boomer tempó.


Ugyanakkor vicces amikor valaki ennyire elválasztja az online teret az úgynevetett "valóságtól". Mert a valóságban több a komoly szándék? Ne mondd már. Akik online ismerkednek, azok is a való életből jöttek. Én is ismerkedtem online, mégis komoly kapcsolatot szerettem volna. Ahogy a valóságban is. Aki online kalandot keres, az az életben is azt keresi. Aki meg komolyat, az online is komolyat.

2021. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyházi közösség. Én is 28 évesen lettem vallásos, előtte egyáltalán nem voltam az. Itt találtam meg a párom is. Ezekben a közösségekben sokkal több a hagyományos kapcsolatot kereső ember, a legeslegtöbben akik ezek mentén lettek nevelve és élik az életüket, azok nem kefélnek össze-vissza.
2021. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

5 elvileg igaz amit mondasz, de

A valóságban nem likeok meg steril képek és infók döntenek. Sőt, sok esetben nem is párkeresési szándékkal ismerkedik meg a két fél. Nem valakit keresnek (sok esetben akárkit csak ember legyen és ellenkező nemű), hanem megismerik az embert és rá vágynak. Nem erőltetett beszélgetések és találkozók során választják ki azt, aki a legkevésbé gáz az X ember közül, hanem találnak egy valakit, akire tényleg vágynak, aki iránt tényleg érdeklődnek.

Az alapján, amit a netes ismerkedés kapcsán a környezetemben tapasztalok, az egész erőltetett és izzadságszagú, ráadásul a sok beszélgetés során valójában senkire nem figyel az ember. Épp úgy, mint mikor valaki a való életben erőlteti ezt rapid randikon stb.

Valóban nem is igazán az online vs valóság a probléma, amit látok, hanem az erőltetés. De itthon jellemzően online próbálkozik akinek nagyon kell egy pár, a rapid randik, direkt ismerkedős összejövetelek nem annyira jellemzőek itthon. Így, aki a valóságban ismerkedik meg, többnyire véletlen találkozik és ott valós, komoly szándék a jellemzőbb és csak az adott személyre irányul a figyelem.

Tudom, hogy van, akinek bejön végül a direkt társkeresés, de a két helyzet szerintem összehasonlíthatatlan.

Emellett az online térben a nagy számok törvénye alapján több szoknyapecér lesz, mint, ha csak emberek közé jársz és barátkozol, ismerkedsz kötetlenül. Tehát, több ilyen jellegű tapasztalatot gyűjtesz, amiből jön a negatív minden pasi.... Lásd a kérdezőt.

Szóval szerintem azért van egy éles vonal a "két világ" között.

2021. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Randivonalat még kipróbálhatod.
2021. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

7# Teljes mértékig egyetértek! (5 voltam) Ugyanezt látom a környezetemben és én is ugyanezt éltem meg, amikor online "kerestem a páromat". Azért idézőjelben, mert az egész nagyon erőltetett volt. Pontosan úgy, ahogy mondod.

Viszont továbbra is az a megérzésem, hogy az online tér valójában nagyjából ugyanazokkal az emberekkel van "megtöltve", mint akik nap mint nap körülvesznek minket, csak élőben az emberek többsége sokkal gátlásosabb mint online, ezért az az érzésünk van, mintha az életben komolyabb kapcsolatokat kereső emberek lennének túlsúlyban.


De ez nyilván csak EGY szempont, mert egyébként a való életben azt figyeltem meg, hogy aki tényleg komolyat keres, az nem is használ ilyen felületeket.

2021. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Tinderen és badoon is vannak olyan férfiak, akik nem kritikán aluliak és nem csak szexet akarnak. Ja, hogy esélyt csak annak a 3-10 pasinak adtál, akik a legjobbak és érthető módon csak szexet akarnak? Ezért ne a férfiakat szidd, hanem nézz tükörbe.
2021. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!