Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak?! A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?! A barátom azzal fenyeget, öngyiklkos lesz, ha szakítok vele!

Figyelt kérdés

A barátommal csak három hónapja jöttünk össze,eleinte nagyon kedves volt,helyes,lovagias.Aztán elkezdett velem kiabálni,rángatni engem és durvulni,minden kis csipp-csupp ügy miatt.Pl: mikor nem akartam vele elmenni úszni,mert nagyon rosszul voltam,telefonon keresztül leordította a hajamat,hogy mekkora egy r*banc vagyok,biztos csalom,ilyesmik.Aztán persze jöttek a szerelmes sms-ek,hogy ne haragudj,szeretlek.(ismétlem,három hónap...)

Már szinte féltem mgszólalni a társaságában,nemhogy megint eldurranjon az agya,ezért szakítottam vele.Legalábbis akartam.

Elkapta a karom és elkezdett kiabálni,hogy ennek nem lehet vége,nem szakíthatok vele,mindenhol kinyalta a s*ggem,és nem szakíthatok csak így vele,mekkora egy r*banc vagyok,és hogy szeret.Mikor megmondtam neki,hogy a viselkdése a hibás,azt mondta,hogy elvágja a torkát ha elhagyom.És most hagy nekem egy hetet,hogy észhez térjek,addig látni sem akar.

Mit csináljak?!Még négy napom van.NAgyon féltm,hogy tényleg megtenné.Mikor összejöttem vele,még nem tudtam hogy ilyen idegbeteg.Mit csináljak?


2010. szept. 7. 18:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2010. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.
2010. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Szia!


Az én estem már régebben történt.

Szakítottam a volt barátommal és öngyilkos lett. Rengeteg gyógyszert vett be. Egy része felszivodott mire kimosták a gyomrát. Ezeket a dokitól tudtam meg, mert az én számomat adta meg egyetlen elérhetőségnek és nem mentem be meglátogatni kitartottam annál az álláspontnál, hogy vége. A szüleinek szóltam viszont. Sokáig zaklatott még utána sms-ben hiába változtattam meg a mobil számomat egy rokona a mobilos cégnél dolgozott és kiderítette az új számomat. Az anyja is írogatott sokáig engem okolva. Természetesen telefont nem vettem fel és nem válaszolgattam nekik. Így előbb utóbb felhagyott a zaklatással.

Tanácsom az, hogy beszélj a szüleivel és szakítsál jobb nem lesz, és ne okold magad ha megtörténik a baj, saját magának köszönheti. sok sikert és bátorságot!

2010. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Normális lánynak tűnsz. Állj a sarkadra, hogy így is maradjon, mert megnyomorít, ha hagyod.
2010. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!