Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lettem mérges és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lettem mérges és akadtam ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom jelenleg messze van, és nagy az időeltolódás kettőnk között. Így csak reggel 5.00 kor tudtunk volna Skypeolni (mint mostanában minden nap). Fel is keltem, amikor írtam neki, hogy jó reggelt, ő pedig visszaírt, hogy még a cégnél van ahol dolgozik. Felmondott nem rég (tudtam róla), és búcsúztatják de ő már el akar jönni (este 10 volt ott akkor).

Mondtam neki, rég láttam már, és direkt előbb is keltem mert már hiányzott... Ő pedig mondta hogy nem tud eljönni mert már 2x próbált és nem engedték.


Fegyvert fognak a fejéhez? Nem lehet valakinek esti programja? A másik ami zavar, hogy nem is írt, hogy még mindig ott van, sehogy se adta tudtomra.

Mellesleg, ki nem állhatta azt a munkahelyet, a kollégákat se... szóval nem értem. Most, hogy ilyen a helyzet, én mindig megpróbálok időbe hazaérni, hogy lássam.

Túlreagálom?


2016. jan. 14. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz nem jogos. Ez egy egyszeri alkalom, beszélgetni tudtok máskor is + ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot akkor ha minden jól megy, ott van az egész hátralévő életetek együtt. :D Chill!
2016. jan. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalom, de már rég láttuk egymást. Így is nehéz a távolság miatt, engem leginkább az zavar, hogy nem szólt előre...
2016. jan. 14. 06:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Higgadj le,hagyd bulizni az embert,majd holnap beszéltek Skype-on, ennyi.
2016. jan. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyszeri alkalom

és nem biztos h olyan a helyzet h előre tudott róla ...

és mi van akkor ha jól esik neki h elbúcsúztatják ?

2016. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod, nem is kicsit.
2016. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
túlreagálod!
2016. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem s nagyon túlreagálod. Hagy egy kicsit élni. Lehet rég láttad de hazajön és veled lesz jó esetben életed végéig, még a munkatársait főleg hogy felmondott lehet most látta utoljára...
2016. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!