Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg oké az, ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg oké az, ha egy pár napokig nem beszél?

Figyelt kérdés

Itt láttam egy kérdést hasonló témában és ott is meg volt említve, hogy van olyan, hogy egy pár nem beszél minden nap. Emlékszem, pár éve feltett egy lány egy kérdést, hogy a barátja ritkán ír neki Messengeren, mindig ő dob be új témát és csak fél nap múlva kap rá egy egyszavas választ, mit csináljon. Úgy szétszedték, hogy a srácnak van élete, a lány hagyja őt békén, megfojtja. Kérdezte a lány kommentben, hogy de ha nem tudnak 3 napig találkozni, akkor addig ne is írjon neki semmit? Egyből jött a válasz valakitől, hogy nehogy írjon, ő nem bírná, ha minden nap írna a párja.


Ez most komolyan normális dolog?! Én szerencsére ezt nem tapasztaltam, még ha valakinek kevesebb igénye is volt chatelni, akkor se hagyott válasz nélkül napokig. Meg ha én szeretek valakit, érdekel, hogy mi van vele, szeretnék neki mesélni, hallani a hangját. Szerintem ez lenne a normális.


A "van életem" szöveg meg akkor lenne jogos, ha a pár egyik tagja azt várná el a másiktól, hogy két percenként válaszoljon neki és minden napjának minden percét vele töltse. De olyan nincs, hogy ott van a mobilnettel ellátott okostelefon a zsebedben és egész nap nincs szabad fél órád egy összefüggő beszélgetésre, vagy nem tudsz az ebédszünetedben válaszolni arra, amit a párod írt, vagy lefekvés előtt 1 perc alatt begépelni két mondatot.


Ti mit gondoltok erről?


2021. dec. 30. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Azt gondolom, volt 1 kérdés, és most akadsz ki rajta.


Te vagy a jobb, a szebb, neked van igazad mindenben.

2021. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

A van élete egy dolog

Akit erdeklek az nem fél nap után válaszol és nincs el csendben 3 napokat

Ez a teljes érdektelenség

Tapasztalat

Nincs olyan hogy napokig nincs 5 perced

2021. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem normális, és engem egy ilyen "párkapcsolat" még jobban nyomasztana, mint a jelenlegi szingli állapotom. Szerintem sokkal mérgezőbb dolog egy ilyen bizonytalan, fisifosi kapcsolatban lenni valakivel, akivel még kommunikálni sem lehet, mert "neki van élete". Hát bakker. Nem vagyok híve annak, hogy egy pár mindig egymás nyakán lógjon, de az, hogy napokig szót sem váltanak... Nálam kuka lenne.
2021. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van.

Ide jutott a lányom, szűk négy év házasság után.

Most keresek válóperes ügyvédet.

2021. dec. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

Miért te?

2021. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!