Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek errôl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek errôl a hozzáállásról?

Figyelt kérdés

A barátommal beszéltem mert szerintem nem tesz eleget a kapcsolatunkért. Azt mondta, hogy szerinte igen es mondtam hogy mit, azt mondta, hogy kielégít.

Tehat szerinte az, hogy lefekszik velem épp elég. Cserébe csinalhatok helyette mindent. Szamlak fizetese , stb

Úgy éreztem magam annak a hallatán amit mondott, mint egy rút valaki, aki öruljön, hogy megpiszkálják...



2021. dec. 31. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy lapát a pasi.
2021. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Dobd ki. Más majd jobban meg fog becsülni, ilyenekre meg ne pazarold az időd és energiád.
2021. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Amikor eddig eljut a beszélgetés, akkor már vannak gondok. Sose beszéltem így senkivel a kapcsolatról. Ilyen kérdésre nem lehet jó választ adni, ez már számonkérés.
2021. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk a kapcsolatért tevésnél a legutolsó dolog, ami eszembe jutna, az a számlák befizetése (intéznivalók intézése).

Nekem az érzelmi része jutott volna eszembe. Akkor most azzal minden rendben van, vagy neked sincs rá igényed?

2021. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

És kielégít? Vagy ebben se jó?

Azt döntsd el, hogy neked kell-e egy olyan kapcsolat, ahol az összes, amit kapsz, az a pár perc szex. Ő egyenesen megmondta, hogy többre ne számíts, ennyit tesz bele.

2021. dec. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Tökéletes.
2021. dec. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Vannak emberek, akik ha játszmát éreznek, úgy védekeznek, hogy direkt rátesznek még egy lapáttal. Ő így jelzi, hogy nem lehet érzelmileg befolyásolni. Nem mondom, hogy ez jó, vagy rossz lenne, csak hogy van ilyen.


Ha lecsesznéd, mert mondjuk csajokat like-ol fb-on, nem kezdene el magyarázkodni, hogy csak barátok. F.szt: benyomna valami poént, hogy hát igen, kell valami tartalék, ha veled nem működne. Így jelzi, hogy nálam ez nem működik.


"Úgy éreztem magam (...), mint egy rút valaki, aki öruljön, hogy megpiszkálják..."


Igazából az üzenetet inkább úgy értelmezném, hogy "cseszegetni akarsz? Gyere csak nyugodtan!" Gyanítok, kritizálás helyett kéréssel és transzparenciával többre jutsz.


Persze ettől még köcsög beszólás volt, nem szépítem. Amit szeretnék mondani, hogy szerintem nem a személyednek szólt, és nem is gondolta komolyan, csak gyerekes védekezés volt.

2021. dec. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az a véleményem, hogyha neked így jó, akkor folytassátok, ha nem, akkor változtassatok rajta. Amennyiben egyikőtök nem hajlandó tenni érte, akkor köszönd meg az együtt töltött időt és búcsúzzatok el.
2021. dec. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó...
2021. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Ahelyett hogy kiírogatod ezeket a dolgokat már rég ki is dobhattad volna.

Komolyan hihetetlen hogy egyes nőknek egy szikra önbecsülése sincs.

2021. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!