Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korrekt hozzáállás vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt hozzáállás vagy csak jobban hangzott így tálalni, hogy "nem kellesz eléggé"? Kinek mi a véleménye az ilyen távkapcsolatról?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy férfival. Találkoztunk, ahol -szerintem- mind a ketten jól éreztük magunkat, mégis pár nap után úgy döntött, ne vágjunk bele semmibe. Külföldre kellett mennie, úgyhogy nem szeretett volna távkapcsolatba kezdeni.

A külföldi kiutazás előre tudott volt, maximum a covid helyzet nehezíti. Kinek mi a véleménye? Egyrészről teljesen korrektnek gondolom, hogy nem akart szorosabb kapcsolatot, hogy utána még nehezebb legyen elválni és kiszámíthatatlan maradjon, mikor láthatnánk újra egymást. Másrészről szerintem minden csak akarat kérdése, ha tényleg akarják a felek egy távkapcsolat is átvészelhető.

Ami miatt elgondolkodtatott, hogy nem csak lerázni akart, hogy a beszélgetés megmaradt és elég sokat flörtölt is, többször elmondta, hogy szimpatikusnak tart. Azonban mióta kiutazott, olyan mintha ezt elvágták volna.

Ki hogyan látja ezt a helyzetet,volt esetleg valaki hasonló cipőben, hogy távkapcsolatként kezdték? Mi történt, belevágtatok, ha igen működött? Vagy tényleg jobb elengedni, mert eleve halálra ítélt egy ilyen kapcsolat?



2020. szept. 27. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy jobban hangzott így. Ha a szomszédos országba megy rendszeresen mondjuk üzleti útra havonta 3x2napra, az még nem távkapcsolat mondjuk Körmendről Grazba. Nyilván azért ismerkedik veled (mással is) mert keres valakit és akkor is ismerte az életvitelét. Ez csak lerázós szöveg.
2020. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó voltál, amïg nem utazott. Kellett egy kis szórakozás neki üres perceiben.

Eleve felesleges volt belekezdenie, mivel tisztában volt a körülményekkel. Na ez lett volna az igazán korrekt tőle, és nem az amit te annak tartasz. Egónövelésre használt valójában, meg társalkodónőnek.

2020. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak el volt veled, aztán amint kiment elvágta ezt a köztetek lévő szálat. Szerintem eleve sem akart kapcsolatot, de te sem fogtad meg annyira, hogy esetleg másképp gondolja. Ne vedd magadra sokszor még magukhoz sem őszinték és nem tudják mit akarnak :)
2020. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ment a zöld pipa mindenkinek :)

A távolság tényleg távolság, tehát nem szomszédos ország, ahova gyorsan ki lehet ugrani.

De nekem is az a része sántított, hogy akkor miért ismerkedett? Valószínű valami laza kikapcsolódást akart, annyiban azért tényleg korrekt volt, hogy semmi testiség nem történt. Tehát nem használt ki, csupán nem fogtam meg annyira, hogy én legyek az, akiért átgondolja az életvitelét.

2020. szept. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!