Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom túlságosan ragaszkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom túlságosan ragaszkodó típus lenne, vagy az én fejemben vannak problémák?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint fél éve ismerem a párom és 4 hónapja jöttünk össze, még nem lakunk együtt, de heti 4-5 napot együtt töltünk. Most, hogy itt ez a szünet 2 ünnep közt, egész dec 25 - jan 3 együtt vagyunk, ami imádnivaló, de néha azért jól esne nekem kicsit félrevonulni gépezni, vagy edzeni, vagy önmagam lenni. Párom viszont olyan, hogy az év minden napjának minden percében legszívesebben együtt lenne és úgy érzem, ha felvetném, hogy szeretnék 1-2 órára önmagam lenni, nehezményezné, pláne hogy ritkán van ennyi egybefüggő nap, akikor együtt vagyunk.

Ti erröl mit gondoltok?


2021. dec. 31. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

" imádnivaló, de néha azért jól esne nekem kicsit félrevonulni gépezni, vagy edzeni, vagy önmagam lenni."

Mondd meg ezt neki.

Ha nem érti meg, hamarosan mind a ketten szenvedni fogtok, és bántani fogjátok egymást, pedig azt ugye nem akarjátok.

2021. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan ragaszkodó típus. Ebből így jó nem sülhet ki ha összeköltözés lesz. Hacsak nem beszéled meg vele és nem sértődékeny hanem felfogja. Miért mit csinál ha te pl elmész edzeni vagy leülsz gépezni?
2021. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Érezteti a nemtetszését, mert a közös programok és időtöltés számára rendkívül fontos. Ami hihetetlen nagy szeretetre vall, de 0-24 túlzás.
2021. dec. 31. 19:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ott ül veled egy szobában?
2021. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen típusok. Én ebben megfulladnék. Próbáld megbeszélni vele, mert ez igy nem lesz jó.

De neki nincs semmi ami lekötné? Könyv, tv, gép, akármi? Es most hogy írtad ezt a kérdést? Ott ül veled??

2021. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt a kérdést a mosdóban írtam. Igazából rengeteg különlegességet főzünk, sétálunk, aktív pihenések kismilliói, de nagyon ritkán van az, hogy egy fedél alatt vagyunk és külön program lenne.
2021. dec. 31. 21:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy, kérdező?
2022. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező! Te meg akarsz felelni, és elkezdtél hazudni és csalni. Ebből nem lesz egy felhőtlen, boldog kapcsolat. Beszéljétek meg, hogy ki mit szeretne a saját életében és a közös életetekben.
2022. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4 hónap még igencsak az ismerkedési idő fázisa. Miért kéne úgy tenni, mintha örökké együtt akarnánk lenni?
2022. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma este beszélgetek vele. Délelőttől délutánig is elég aok közös programot felhozott, és a buzgósága imádnivaló, de az aktív pihenés és együtt töltött idő elég sok kezd lenni.
2022. jan. 1. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!