Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem, hogy kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, hogy kellene megpróbálnom?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja udvarolt nekem egy nagyon helyes és rendes fiú , de elég rossz pazban voltam , ezért elég csúnyán kitoltam vele : nem reagáltam a bókjaira , és hitegettem . Mivel a barátnőmmel azóta is tartja a kapcsolatot ( haveri kapcsolat) szoktam vele néha találkozni ,de már nem hiszem , hogy érdeklem .

Mostanában tisztultam ki , és nagyon megkedveltem a srácot ,de az hogy ő kezdeményezzen az kizárt , mert legalább egy hónapig próbálkozott sikertelenül .


2011. okt. 21. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
19 L
2011. okt. 21. 20:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán kezdeményezz te... de akkor el is kell magyaráznod mindezt neki - és még úgy is gond lehet (ilyen természettel, mint a tiéd, én erősen meggondolnám).

Nem irigyellek.

2011. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 life is beautiful ***** válasza:
100%
meg kell győznöd, hogy igenis megváltoztál. ez nem könnyű de nem is lehetetlen. kezdeményezned kell ,de ezt te is tudod
2011. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ. ha nagyon tetszettél neki kívül-belül és most be tudod illetve hajlandó vagy bebizonyítani hogy nem vagy egy szemét alak, és még barátnője sincs akkor igen.

sok változós egyenlet...

2011. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem bunkón, hanem intelligensen hárítottál, akkor van még esélyed. De neked kell most lépned.


35/F

2011. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!