Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja vagyunk együtt és rengeteg időt töltöttünk együtt.

De nem lehetünk nyílván állandóan egymással, de amikor lenne rá lehetőségünk, akkor vele szeretnék lenni. Nagyon imádjuk egymást és nagyon nehezen bírjuk egymás nélkül. Azt mondta, hogy nem szeretné ha ráunnánk egymásra ezért találkozzunk kevesebbet. Nyílván valóan igaza van és bele is mentem. De ha nem vagyunk együtt ő pl nem tud aludni és meg nem tudok mit kezdeni magammal és egész nap szar kedvem van meg vergődöm.

Már átfutott az agyamon, hogy nekem nem való kapcsolat, mert én ezt nem bírom, hogy nem lehetek vele. Egyszerűen megőrülök. Azon gondolkozom, hogy ebből kifolyólag szakítok vele, mert így nem szenvednék egy másik személynek a hiányától…



2022. jan. 2. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűen csak szerelmes vagy és szenvedsz, mert hiányzik.

Nincs ezzel baj, nem kell szakítani egyből, csak meg kell tanulnod lekötni magad. Egyezzetek meg egy megoldásban, ami mindkettőtöknek jó!

2022. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha most ezért szakítanál, még jobban szenvednél. Hülyeség lenne, ha amúgy minden jó. Idővel úgyis alább fog hagyni és kevésbé lesz intenzív, akkor valószínűleg nélküle is sokkal jobban el fogod tudni magad foglalni.

Amúgy nyilván nem jó, ha minden szabad perceteket együtt töltitek, legyen mindenkinek ideje saját magára meg a barátaira is, de ha ez megvan, akkor a többiben miért ne lehetnétek együtt. Nem sok értelmát látom ennek a megkötésnek, nem fogjátok megunni egymást emiatt és ha hozzád hasonlóan ő is csak kínlódik nélküled, akkor amúgy se csinál addig semmi hasznosat. Amíg egyikőtöknek se sok, szerintem nem kell ezt így korlátozni.

2022. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem furcsa, hogy a baratnod azt kerte, hogy talalkozzatok kevesebbet. Marmint szerelmes emberek nem nagyon szoktak ilyet kerni szerintem.

Semmikeppen se szakits ebben a szituban.

2022. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Csatlakozom a #3 hoz


Érdekes , hogy "nem tud aludni" nélküled , mégis kevesebb időt szeretne.


Most tényleg vagy introvertàlt

Kell neki egy kicsivel több ènidő

Vagy a szerelmetek mèrleghintàja inkább feléd billen , és folytogatod a szerelmeddel.


Nem hinném , hogy a leírtak alapján képes lennél szakítani.

2022. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Imádom ezeket a tinidrámákat, ha nincs problémátok egymással, ne adj isten kedvelitek is egymást, akkor kreáltok majd ti magatok valami sz@rságot,nehogymár nyugodtan legyetek! :D
2022. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!