Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a baratnomet, nem akarom ot elveszíteni, de úgy érzem nem vagyok önmagam. Mindent megteszek érte, de egyszer hibazok valamiben, és akkor dőlt az egész. Legkisebb apróságokon is kiakad, barátaimmal már alig tudok foglalkozni miatta, mindig csak arra figyelek hogy ne akadjon ki. Amit adok neki törődést nem kapom vissza tőle csak alig. Ha valami jó akkor az viszont nagyon jo de az is egy hétig tart aztán megint vissza a melybe. Kérdésemmel biztos megvalaszoltam már saját magamat, de kiváncsi vagyok rátok hogy voltatok e hasonló helyzetben és meg tudtátok e oldani?

2020. ápr. 25. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem voltam ilyen helyzetben, de a helyedben én szakítanék vele. Annyi sok lány van, aki értékelné a kedvességed, és megfelelően viszonozná is azt. Szerintem a lány csak kihasznál téged, és ezzel hosszútávon úgysem fogsz tudni együttélni.
2020. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ülj le vele és beszéld meg a problémádat. Esetleg ő birtokolni akar téged, neked pedig nagyfokú megfelelési kényszered van. Egy kapcsolat kölcsönösségen alapul. Olyan nincs, hogy csak az egyik fél tesz meg mindent, a másik meg semmit. Ez így nem kapcsolat.
2020. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy mindezt neki is mondd el és kérjed meg az őszinte nyilatkozásra.
2020. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem fog megváltozni.

Én szakítanék.

2020. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy szakítsál -e, de mondd el neki, hogy neked ez így nem jó. Ha nem akar változtstni, akkor nincd más választásod.
2020. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En nagyon hasonlo helyzetben vagyok, lassan mar nincs ia eletem, es hat nem tudom, mkt tegyek... pont azert mert szeretem.
2020. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de azt magyarázza meg nekem valaki, hogy még is mit lehet szeretni egy ilyen barátnőn?
2020. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez maximalizmust jelen nála?
2020. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!