Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Igazság az hogy úgy terveztem feleségül veszem.Valamelyik este autóztam a barátaimmal,az egyiket le kellett rakni egy lakásnál amikor mentünk vissza érte.Prostituáltnál volt,de ahogy az a nő kinézet,bombanő volt.Haverom beszámolt milyen volt,azóta azon agyalok hogy nekem is el kellene mennem,de szeretem a barátnőm és nem tudnám megcsalni,de nagyon prűd lány.Alapvetően kezdtem úgy érezni hogy megfojt és hogy nagyon leláncol,mert nem engedett ki szívesen az éjszakába.De az esti autózás és beszélgetés után úgy éreztem hogy korai lenne 23 évesen elvennem őt és úgy érzem nem éltem ki magam.Szeretnék olyan kicsit felelőtlen,szabad lenni mint a barátaim bulizni,éjszakai élet stb.De szeretem a barátnőm és nem tudom mit tegyek.Amúgy nem szereti a barátaim,szerinte csak rosszba visznek,de én velük nőttem fel.
2018. szept. 19. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindennek ára van.
2018. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan verzió biztos nem lesz hogy dughatsz más lányokat is de a bnődet is megtartod későbbre.

Jobb tisztázni.

2018. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Ne játszd az erkölcsi szobrot a 21.században. A barátnőd is simán félre menne ha majd kicsit elmúlik a rózsaszín köd és betoppan valaki aki nagyobb erősebb kedvesebb jobb stb.

Ha nem hiszed adj egy esélyt felszedem a csajodat de mielőtt rám mászik leállítom! Nem nyúlok hozzá de bebizonyítom hogy minden nő kapható!

2018. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nö kapható! Wtf... kérdezö,kívülröl vonzó lehet az éjszakai élet meg a kicsapongás,de...a valóságban ez kb úgy néz ki,hogy ha 'szerencséd' van megdugsz pár jó csajt,akik a nevedre sem fognak emlékezni másnap. Aztán persze jönnek az elutasítások,a céltalanság,egyedül fekszel le este kiégve...az egész után nem marad semmi a lelkedben,csak üresség. Majd ezt mérlegeld,mielött kirakod a nödet,aki szeret.
2018. szept. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!