Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szereti egy nő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti egy nő, ha együtt használjuk a fürdőt?

Figyelt kérdés
Szerinte illetlen, ha miközben zuhanyzik én pisilek a WC-be, ami mellette van.
2022. jan. 3. 14:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%

...és ha épp nem bírta tovább, és vis mayor este forgott fent?


Vagy akkor hugyozza le a szobapálmát, befőttesüvegbe vagy ilyesmi? Az nem lenne kicsit - nagyon - proli? :D

2022. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem "nőként" van vele bajom, hanem ez ilyen seggbemászás kategória. És bármelyik helyiséggel.


Apám volt ilyen, hogy elvolt, nézte a tévét, és ahogy valaki megindult, követte. Anya elment főzni, apa állt a konyha közepén, nézelődött, piszkálta a fülét, vagy hirtelen pont akkor jött rá, hogy mosogatni akar. Ha nekiálltam zoknit párosítani az előszobában - ott volt a nagy szekrény - akkor is megjelent a semmiből, elkezdett zsörtölődni, hogy épp felmosna. Ha a húgom kiment a fürdőbe elmosni az ecseteit, akkor ő pont tett volna be mosást.


Ha egyszer majd szétpukkadsz, annyira kell pisilni, az érthető, de ha otthon vagy, és mindig akkor jön rád a húgyozás, amikor bent van, az annyira... seggbemászós.

2022. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
11: az elején írtam, hogy az OK, ha tényleg nagyon kell. De olyan is van, amikor nem, csak "nem akarok várniiiii", meg picit kellene addig tartania... az azért gáz.
2022. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

III.Edricus Anxious Hány nővel éltél már együtt?

Anyádékra is rávágod az ajtót, ha rád jön a szükség?

2022. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%

14.


Te meg lehugyozod a szobanövényt vagy keresel egy szimpi üveget? Az se jobb.


Nálunk külön van a rötyi meg a fürdő, a lakásban és a házban is amiben éltem már. És ez így van jól. Nem tudom hol vált standarddá, hogy a kettőnek egyben kell lennie. Teljesen mellőzi a praktikusságot, főleg ha valaki fürdeni megy, az akár óráig is eltarthat, ha az egy kellemesebb fürdősós-gyertyás-relaxálós verzió.

2022. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez otthonról hozott dolog. Nálunk is külön volt a WC, és a falra másztam attól, hogy az első barátoméknál meg nem, és úgy jött-ment, amikor fürödtem vagy pisilnem, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, holott rohadtul nem az. Nem hiszem el, hogy nem lehet békén hagyni a másikat még ennyire sem.
2022. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
Hát én meg talán nem fogok bepisilni mert a férjem fürdik.Ha neki is pisilni kell míg én zuhanyzok akkor????Pisiljen a mosogatóba?Úristen milyen emberek vannak itt.
2022. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
#17 Addig nem tudtál elmenni, amíg üres volt a fürdőszoba, de ha bemegy valaki, akkor hirtelen annyira rád jön, hogy nem tudod visszartani 20 percig, igaz? Én kulcsra zárnám a fürdőszobát, ha ilyen lenne a férjem.
2022. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
Hát az te vagy.Nekünk ennél azért jobb a házasságunk minthogy fürdéskor kulcsra zárjuk egymás előtt az ajtót.17.voltam.
2022. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%
Lehet az én kiválasztórendszeremmel van a baj, de ha normálisan iszom, és normálisan pisilek, nem jön rám hirtelen a semmiből a "majd bepisilek" érzés.
2022. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!