Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudtam szépen beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtam szépen beszélni a párommal, hogy ne aludjunk együtt ma. Nem volt hiszti.erre nálam van a töltője?

Figyelt kérdés

Most akkor egy hülye töltő miatt(ami biutosan kell neki) fogunk együtt aludni?


Hogyan ne legyen bennem hiszti nyavajgás így hogy egy töltő miatt jön mégis és leszek "műszeretve"?



Ez a bajom ugyanis hogy nem érzem hogy szeretne, es nem akarok kamuöleléseket meg stb.

Ezt nem lehet vele megbeszélni mert nem őszinte, azt mondja hogy szeret, kozben egyre jobban taszitom pedig el magamtol. Ez kiérezheto.


Nem is aktuális nekem most mélyebb dolgokrol beszelgetni vele mert már annyit elemeztuk ezt hogy kicsinál.


Igy csak annyit akartam hogy alszok egyet nyugodtan nelkule szomorkodva es kész.


Sikerult megbeszélnem ezt vele balhé nelkul, hogy ma ne.

De azért kivancsi lettem volna hianyzom e. Vagy siman konnyedén kihagyja velem az alvást.


De most mindent keresztülhuz egy töltő!!



#gixer a tervben
2022. jan. 3. 19:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*biztosan kell neki
2022. jan. 3. 19:48
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ti hány évesek vagytok, 12?
2022. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
30 felett😭
2022. jan. 3. 19:53
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a tini párkapcsolatok kateg- micsoda?!! 30 felett??????
2022. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat a töltő alatt szexet ert ez biztos.
2022. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a telefonod, vagy add oda az ajtóban, ha tényleg kelleni fog. Mi ezen az ördöglakat? Amúgy meg holnap ha odaadod szakítani is tudsz, nem kell ezt soká húzni.
2022. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem szexcentrikus. Nem arrol van szo.

Csak ha vele kell aludni egy az egyben lejon rolam hogy tiszta hideg ideg nyugos vagyok es taszitom el.

Ezt ugy nagyon kihagynám most. Megjátszani mást nem tudok ma.


Jelenleg elsunnyogom, nem szólok h itt a tölzője. Hatha tudja ugyis es nem keresi, nem jon miatta. Kibirja reggelig.


Vagy majd jon azzal hogy de mennyire hianyzom velem akar lenni. Kozben meg csak a töltő miatt jön!!! Ez kibirhatatlan.

2022. jan. 3. 20:09
 8/18 A kérdező kommentje:

Olyan nincs hogy jon a töltőért és nem engedem be..

Abbol balhe lenne. Ezt is pont ki akarom hagyni

2022. jan. 3. 20:10
 9/18 A kérdező kommentje:

Ha kikapcsoom azt hiszi meegcsalom azert nem akarok vele aludni.

Még örültem is neki, hogy nem tette fel ezt a lemezt mert pedzegette.

2022. jan. 3. 20:11
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Másoknak az a problémája hogy egyen, vagy a számlát fizesse, ti pedig ilyen semmitmondó dolgon problémáztok.

Tényleg megérett az ember egy háborúra :D

Talán elkezdi újra értékelni az életet :)

2022. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!