Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudtam szépen beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtam szépen beszélni a párommal, hogy ne aludjunk együtt ma. Nem volt hiszti.erre nálam van a töltője?

Figyelt kérdés

Most akkor egy hülye töltő miatt(ami biutosan kell neki) fogunk együtt aludni?


Hogyan ne legyen bennem hiszti nyavajgás így hogy egy töltő miatt jön mégis és leszek "műszeretve"?



Ez a bajom ugyanis hogy nem érzem hogy szeretne, es nem akarok kamuöleléseket meg stb.

Ezt nem lehet vele megbeszélni mert nem őszinte, azt mondja hogy szeret, kozben egyre jobban taszitom pedig el magamtol. Ez kiérezheto.


Nem is aktuális nekem most mélyebb dolgokrol beszelgetni vele mert már annyit elemeztuk ezt hogy kicsinál.


Igy csak annyit akartam hogy alszok egyet nyugodtan nelkule szomorkodva es kész.


Sikerult megbeszélnem ezt vele balhé nelkul, hogy ma ne.

De azért kivancsi lettem volna hianyzom e. Vagy siman konnyedén kihagyja velem az alvást.


De most mindent keresztülhuz egy töltő!!



#gixer a tervben
2022. jan. 3. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok ti együtt egyáltalán?
2022. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te vagy az, aki összebalhéhott a 35 éves kanjával szilveszterkor...
2022. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bírsz vele lenni akkor szakíts
2022. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szakítasz?
2022. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű kellene legyen számodra, hogy szakítanod kell vele. Akkor nyugodtan aludhatsz bármikor. :)

Biztos azért is balhézik majd, de majd lenyugszik.

Komolyan, mintha 15 évesek lennétek...

2022. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ember te utálod ezt a pasit. Itt már nem ő a gáz már bocsi. Az egy dolog hogy valami komplexusodat vezeted le ezzel a hozzáállásoddal, de más embernek meg az idejét húzod amihez nincs jogod.


Ha ennyire taszít ez az ember keress egy másik balekot de ne nyomorítsd már meg egy másik ember lelkét... Nem alszik velem mert nem kell a kamuölelésem hát én úgy kidobnálak mint egy macskát. Az, hogy ő nem teszi meg, ez is arra utal, hogy valami önértékeléses baja lehet. Ez nem kapcsolat... Nem hallottad még azt hogy bánj úgy a másikkal ahogy szeretnéd hogy veled is bánjanak?

2022. jan. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na átjött. Es telefondugdosás ment a részéről. Meg hasonlok.

Ráhagytam hogy ő tudja mit csinál.

2022. jan. 4. 07:53
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy agyrém...Ezek után nem is érzem magam annyira gáznak... 😅😅😅
2022. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!