Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszik ennyire egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik ennyire egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Az említett pasi egy alkoholista, depressziós, 40 éves. A személyisége is egy katasztrófa... Önző, nincs empátiája.

Valami mégis nagyon vonzó benne. Légyszi, adjatok már egy hatalmas verbális pofont, hogy ne foglalkozzak vele! Mindig megfogadom, hogy nem írok neki vissza, de aztán...sose tudom megállni. Nem tudom, mi a fenét látok benne?!

Az elején előadta, hogy mennyire figyelmes, törődő, vicces. Pár hónapra rá pedig itt tartunk.


28N


2022. jan. 5. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más értelmes a láthatáron, gondolom. Nekem is volt, hogy magányos voltam és már a házasok meg a postások is tetszettek. Ezt tudatosítani kell magadban és továbblépni.
2022. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Mert alapvetően a nők pont az ilyen semmirekellő szarháziakat szeretik.

Akikkel semmilyen jövőkép, semmilyen stabil terv nincs.

Ez az "izgalmas".

És persze mert egy szikra önbecsülésed sincs.

Talán otthonról hozott minta...

De szánalmas az biztos.

2022. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó az ágyban?

Leírtad, hogy milyen, nyilván pár hónappal ezelőtt sem volt más, csak eredményes volt a marketing. Tiltsd le, akkor nem kerülsz ilyen dilemmába.

2022. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
No, Balázs is becsajozik?
2022. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Édesapádat keres benne?
2022. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem tudsz elvonatkoztatni a kezdeti álarcosbáltól.
2022. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Azt nem értem soha h ha kizárólag az ilyen szarháziak izgik akk minek sirtok h hol vannak a normálisak?
2022. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Fuu baszki, nagyon kilehetsz ha már egy csövesre is ráfanyarodsz..
2022. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen. Egy ismerős nőnek több diplomája, két jól működő vállalkozása volt. Jött hozzá egy alkesz, drogos, kurvázós segédmunkás. Ezért a jól szituált úré, annyira oda lett, elvált és mára már a vállalkozásai is romokban vannak. Ezerszer megfogadta, kerüli, elzavarja a pasit. Viszont amint szembe áll vele, bármit megad a pasinak, nem tud ellent mondani, annyira hatása alatt van.
2022. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Kezet foghatunk, Kérdező! 😔
2022. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!