Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyire probléma ha a másik fél meghízik és emiatt már nem tetszik a párjának?

Figyelt kérdés

Sok párkapcsolatban probléma az ha az egyikük meghízik és emiatt már nem fog tetszeni a párjának?

Az emberek többsége ezután odafigyelne arra hogy mit eszik és sportoljon vagy nem igazán érdekli hogy már a párjának kevésbé tetszik és egyszerűbb a lustább életmódot folytatni?


2021. dec. 23. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Az elfogadás is fontos, de észre kell venni, hogy mennyire van rossz hatással a kapcsolatra!

(aranyközépút)

2021. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ebben nincsen aranyközépút. Ha valakit taszítanak a túlsúlyos emberek akkor nem tudja elfogadni. A szexuális vonzalom nem erőltethető. Aki elhízik az sem önmagára sem a párjára nincs tekintettel, nem fontos neki egyik sem. Akkor pedig minek van kapcsolatban? Ez ugyanolyan, mint ha valakinek rohadnak a fogai, és nem csinál semmit. Igénytelenség és nem várható el senkitől, hogy elviselje..
2021. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Neked az ösztöneid fontosabbak mint a párod?
2021. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Ha felszed egy pár kg-t, az még nem zavar (persze csak ha épp ilyen időszaka van, de aztán megint nekiáll sportolni), de aki tartósan csak hízik és hízik és nem is akar ellene tenni, azzal biztosan vége lesz, nem kívánnám már a szexet.


Nekem 17 éves korom óta része az életemnek a sport heti 3x, nem tudnék nélküle élni és a páromtól is ezt a hozzáállást várom el. Világ életemben vékony / sportos alkatom volt. Persze valamikor úgy alakul az élet, hogy az embernek nincs ideje normálisan sportolni, vagy kedve nincs hozzá, vagy valamilyen betegség miatt nem tud, de ha utána mégis mindig új lendülettel nekiáll, az jó dolog. Aki viszont egy lusta hájpacni, annak nincs mellettem keresnivalója.

2021. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Elég nagy probléma, ha egyik fél nem kívánja a másikat. Mindegy mi az oka.


Próbáljátok együtt egészségesebben étkezni és minden nap mozogni. Nálunk is volt, hogy mindketten felszedtünk felesleget. Mondtuk a másiknak ilyenkor, hogy tegyünk valamit és azóta naponta 30 percet együtt tornázunk és változatosabban eszünk, sokkal kevesebb cukros üdítővel.

2021. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Igen fontos.


Attól, hogy valakit szeretsz , attól még nem fog felállni rá.


És aztán csodálkoznak az emberek ha kevesebb a szex, majd egyre és egyre kevesebb.


De ezt normál esetben nem fél vagy évekkel később kell közölni. Hanem észrevenni időben és időben megbeszélni a társunkkal.


Nagyon ócska és álszent duma, hogy ha valakit szeretünk, akkor úgy is szeretjük ha túlsúlyos lett...szeretet az lehet, hogy van....de szex az testi , külső vonzalom, és az a kívánat megszűnik.

2021. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Ez így igaz 6-os. Csak a csúnya kövér emberek szeretnék azt hinni, hogy a vonzalomnál nem számít a külső.
2021. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

A korral mindenki majdnem mindenki felszed pár kilót, nemtől függetlenül. Nőknél kritikus a terhesség/szülés utáni időszak, később a változókor. A pasiknál szerintem a házasságkötés utáni időszak és az 50-es évei kezdete az amikor legfogékonyabb a hízásra.

Oda kell rá figyelni. Otthon pl arra,hogy mit vásárolnak, mit főznek, mit esznek/isznak. Aki munkahelyen ebédel annak is lehet változtatni ha fogyni szeretne.

Vannak kényszerevők, édességfüggők, bánatban-örömben rágcsálók.Erre is oda kell figyelni, pl. nem veszünk otthonra mindent amihez ilyenkor lehet nyúlni.

De...engem, nőként, pl a magammal szembeni igény és a ruhatár lecserélésétől való félelem is visszatart.Nem költök súlyos pénzeket arra,hogy nagyobb, nagyobb mértet vegyek mindenből. Tudom, hülye magyarázat, de így van.

2021. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fordítva van, mint ahogy a kérdésben szerepel. Előbb elkezdi nem érdekelni a másik meg a kapcsolat, és utána hagyja el magát és elkezd hízni meg igénytelenedni.
2021. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
65 kg voltam mikor osszejottunk,most 90 😂 de így is imád. Szultem 2 gyereket, noiesedtem, satobbi. Majd lefogyok ha akarok:D
2021. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!