Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ez a reakciója állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez a reakciója állandóan ha szólok ami nem tetszik ?

Figyelt kérdés

Leszögezem ez nem hiszti részemről szimplán egy kérdés amire ezt a választ kapom rendszerint.


Megkértem barátnőm h jöjjön segíteni holnap és holnapután egy kicsit, erre az volt a reakciója h mi lesz az ő dolgával mert csinálnia kell. ( 2 3 óráról lenne szó, amúgy egészhéten itthon van).

Erre ma mondja h holnap délelőtt nem lesz megy korizni.


Mondom érdekes amikor én kértelek segíts kicsit egyből azt felelted h h fogod a te dolgaidat csinálni mert annyi dolgod van! - de érdekes korizni el tudsz menni,( tudsz rá időt szakítani) akkor nem számít h dolgod van és mi lesz vele..na erre kaptam h ne hisztizzek immár hasonlószitubansokadszorra..


2021. dec. 29. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Mert nem tudja belátni a saját hibáját, rád hárítja. Nemet kéne csak mondani és hogy nincs kedve hozzá, de az se megy. Általános viselkedés.


Nem tudom milyen kapcsolatról van szó pontosan, de ha sokadszorra van ez, minek hívod állandóan? Egyértelmű hogy nem akarja.


Ha kell, akkor értékeld át a kapcsolatotokat, láthatóan bizonyos dolgokban nem számíthatsz rá. Nem olyan ember, amilyennek most tartod.

2021. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Tanulság, te se segíts neki.


Azért azt nem ártana tudni, hogy milyen programra mondott nemet.

2021. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg kimaradt, miben kell segíteni!

Jó neki délelőtt van programja, neked nem jó délután!? Ő megbeszélte előre, te random rászerveznél, miért?

2021. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet, hogy olyasmiben kérsz segítséget, amiben nem is feltétlenül lenne rá szükséged?

Párom csinálta ezt sokáig. Ki tudott vinni az észből vele.

Ha az embertől rendszeresen kérnek segítséget, mikor kb semmi szükség arra, hogy ott legyen, akkor egy ponton túl már mindenre élből nemet fog mondani.

Meg kéne beszélni, higgadtan, hogy miért nem szeretne segíteni. Nem számonkérni, ahogy a példában tetted, hanem beszélgetni róla.

2021. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy aki multkor hívta anyukàhoz a barátnőt ??😂
2021. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ő az
2021. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen igaza van. Már én is unom, hogy huszadszor kérdezed ugyanazt. Most akkor minden héten hétszer ugráltatod meg beosztod az életét, vagy ugyanarról az egy dologról írsz ki kérdést egy fél éve?

És de: ezt hívják hisztinek. Roppant szánalmas.

2021. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg tök gáz hogy a saját pasijára nem szán időt nem segít de a hirtelen jött korizásra van ideje és nem fontos a saját "dolga"

Persze én nem tudom milyen korábbi kérdésekről van szó de szerintem ez akkor is gáz. Az én párom ezt csinálná mehetne a francba.

2021. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, végül sikerült anyukádnak megcsinálnia a karácsonyi dekorációt?
2021. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondta, hogy dolga van, nem? Az egyik például a korizás volt. Mikor csinálta volna, ha neked ugrál? Ennyire értetlen vagy?Egyébként múltkor is, amikor anyádnak kellett segíteni, írtad, hogy te mindig segítesz neki? Ahhoz képest az összes kérdésed arról szól, hogy te vagy valamelyik rokonod ugráltatja. Ne legyetek már életképtelenek! Akkor te se segíts neki, és mindenki oldja meg a saját dolgát, de gondolom, ő eleve nem is szokott segítséget kérni.
2021. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!