Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak ez még szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak ez még szerelem? :' (

Figyelt kérdés

1 éve járunk a barátommal és sokat veszekedünk,nagyon nagyon féltékeny mindenkire és minden kis apróságon összeveszünk:S

Az a gondom,hogy egyik barátnőm felvette msn-re ,hogy kiderül hogy hűséges-e

És túlságosan is érdekelte a barátnőm kérdezgette h mikor jön haza szűz-e még stb stb.. Bizzak benne vagy mitcsináljak?Úgy érzem h imádom de néha mégsem:( Normális válaszokat légyszives!!

Am 16/L a barátom 19/F


2010. szept. 8. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fülünyúl ***** válasza:
Hááááát... szerintem várd ki a végét. Ha nem áll be változás a kapcsolatban akkor tipli. Azonban mindkettőtöknek meg kell tanulnia, hogy a másik embernek is lehet véleménye, nézőpontja, gondolata és az nem is mindig hülyeség. Meg kell tanulnotok elfogadni egymás véleményét és érveit, valamint kompromisszumot kötni. De kölcsönösen, ne az egyik fél hódoljon be mindig a másik akaratának.
2010. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem jól jövünk ki a dologból:)
2010. szept. 9. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg ezt a dolgot és közössen döntsetek a kapcsolatotok jövőjéről.

23/L

2010. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd, hiszen kikezdett a barátnőddel. Ezek után bárkivel megteheti ugyanezt, mikor nem tudsz róla. Miért bíznál benne? Ha szeretne, kimutatná, nem pedig mással flörtölne... Semmi értelme folytatni, keress egy hozzád illő fiút.
2010. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már az első sor olvasásakor kiderült hogy ez nem szerelem, és ennek a kapcsolatnak semmi jövője, az már csak hab a tortán hogy még flörtölget is. 22/L
2010. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amikor nagyon összeveszünk akkor szakitunk haza akarok menni de nem enged el,ha meg elmeek akkor jön utánam h ne haragudjak meg ilyenek

Amugy köszönöm a válaszokat hát sok jövője nincs,mert üt is:S de nagyon szeretem nekem ő volt az első akivel lefeküdtem lehet azért kötődök ennyire hozzá vagy nemtudom:'(

2010. szept. 18. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!