Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt kell visszafi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt kell visszafizetnem a páromnak, mi lenne szerintetek korrekt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elromlott egyik napról a másikra hirtelen a telefonom, de úgy, hogy nem lehetett javítani sem. Sok adatom elveszett, több dolgom nem SIM-kártyára, hanem telefonra volt mentve, biztonsági mentést anno direkt kikapcsoltam, amit már nagyon bánok. A lényeg, hogy hirtelen kellett egy új telefon. Ritkán veszek készülkéket, de akkor a legjobbat választom, ez a telefonom is 4,5 éves volt. Amit kinéztem, az picit több, mint félmillió Ft-ba került, ha teljes egészében kifizettem volna, akkor nem maradt volna a hónap végéig pénzem másra (pl.étel), részletre, hitelre pedig semmit nem vagyok hajlandó venni, így megkértem a páromat, hogy segítsen ki kétszázezer Ft-tal. Megkaptam tőle a pénzt, megvettem a telefont, mindez novemberben volt. Akkor nem egyeztünk meg csak annyiban, hogy visszafizetem neki az összeget. Decemberben nem adtam vissza, karácsonyi kiadások mellett nem fért volna bele. Nem szólt miatta semmit, tegnap a semmiből előhozta, hogy mikor látja már viszont a pénzét. Szerintetek ebben a hónapban a teljes összeget illene visszaadnom neki? Vagy ráérek mondjuk 2-3 részletben? Ti mit tennétek a helyemben?

2022. jan. 5. 15:14
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem, ha nincs penzem nem veszek felmillaert telefont. Az enyem 50ezres es lassan 3 eve birja. Pedig minden honapban megengedhetnek magamnak egy felmillas telot csak nem erzem szukseget...
2022. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben megbeszélném vele, sőt tettem volna akkor, amikor kölcsön kértem!

Te ismered a saját, ő a maga anyagi helyzetét. Honnan tudjuk, hogy neki mennyire ér rá?

2022. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%

Alapból olyan telefont vennék, amire van is keretem az adott pillanatban... Ha pedig kölcsönkérek emiatt, ahogy tudom, adom vissza. Ha tudom, hogy decemberben a kiadásaim miatt nem tudom visszaadni, akkor veszek olcsóbbat basszus. Vagy visszaadom részletekben.


Alapból nem adtam volna 200 ezret olyan miatt kölcsön, ami nem létszügséglet. De ez én vagyok.

2022. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
97%

Ezt miért nem vele beszéled meg?

Irhatunk mi itt bármit ha neki más a véleménye.

Nem tudnak az emberek kommunikálni egymással vagy mi van?

2022. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
A munkám miatt (egyéni vállalkozó vagyok) létszükséglet egy ilyen készülék. Nem arra vonatkozott a kérdésem, hogy ti milyen drága telefont vennétek vagy nem vennétek.
2022. jan. 5. 15:20
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

A munkadhoz mi kell, amit egy 100.000-es telefon nem tud?

Ertelemszeruen a parod aranyasonak kezd gondolni, mert magadtol sosem adnad vissza a penzt.

2022. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
97%

Lol. Azert azt nekem senki se meselje be hogy azert mert vallalkozo a legujabb szifon kell neki...

Amugy meg nyilvan hianyzik a parodnak a penz, azert hozta szoba, szal sztem jobb ha minek elobb megadod.

Persze ha gane vagy, akkor le is lephetsz ennek mar ugyis szakitas lesz a vege

2022. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Kövi hónapban adtam volna vissza, de egyébként kölcsön se kértem volna, van részletfizetés is.
2022. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Terrabájtos tárhely, tökéletes minőségű képek és videók készítésére való alkalmasság, brutál akksi, ami egésznapos használat mellett sem merül le naponta. Eszemben sincs nem visszaadni neki, ez az első alkalom, hogy kértem tőle kölcsön.
2022. jan. 5. 15:24
 10/55 A kérdező kommentje:
Nem iPhone, de imádom,mikor ítélkeztek.
2022. jan. 5. 15:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!