Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ex"barátnő", aki a lakbérr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ex"barátnő", aki a lakbérre, rezsire, utazásra, ételre, divatra kért kölcsönök visszafizetését kerülné el. Ajándékok, meghívások árát nem követeli vissza senki, csak ami kölcsönnek volt nevezve Mi a véleményetek a kinyilatkoztatásáról?

Figyelt kérdés

Idézet, copy paste:

"Amúgy te tudod,hogy csicska vagy... más szívesen költ a nőjére ha boldog tőle és nem kéri vissza nem úgy mint te...ez egy gyász viselkedés és remélem hamarosan vissza basz az élet neked! Mert mást 3 évig lehúzz a csaja kikupalodik mellette és szava sincs te meg jössz ezzel...nekem ez járt amit adtál őszinte leszek...ez volt a legkevesebbet mert sosem kaptam semmi értelmes ajándékot... és én ezt amiket utaltál annak tekintettem a szexért,moziert, társaságert mint minden normális viszonyban... kapcsolatban persze több jár hiszen többet add a nő


Ne haragudj nekem ez volt az áram


Másnak más


Én egy jó nő vagyok ennyit megértem azt hiszem


Én is meghívtalak egy csomó szarsagra...nekem a fiatalsagom ment el...nem fejlődtem semmit sem melletted ...sotegoszultem a sok faszsagtol, banattol, csalódástol amit okoztal... és én nem sarmosabb leszek mint te hanem öreg...mert a nőknel a 25-30 a menő korosztály a pasiknal a 30-40


Tehát te elvettél a fiatalsagombol a legszebb évekből és neked most jön a java...szóval ne haragudj meg de ez a legkevesebb


Azt hiszem"


Idézet vége.


A "három éves" kapcsolatról többet majd később, esetleg.



2020. nov. 15. 08:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, olyan egy normális párkapcsolat, ahogy ő állítja.
Nem, ő nem párkapcsolatról, hanem más jellegűről ír.
33 szavazat
1 2 3
 1/26 Noren1989 ***** válasza:
97%
Arra gondolok, hogy balek vagy. A csaj meg egy lotyó.
2020. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ja, és nemeteket is írjátok, köszi
2020. nov. 15. 08:53
 3/26 Noren1989 ***** válasza:
32%
Férfi vagyok. Nyugi, voltam a helyzetedben, csak ott kultúràltabb volt az elvàlàs.
2020. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit tátva maradt a szám.

Az biztos, hogy buktad, de a csaj egy megélhetesi prosti.

Legalább megszabadultál tőle, még ha ennek is van ára. 38n

2020. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Kár, hogy szakítottatok, pedig annyira megérdemlitek egymást.
2020. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de megérdemelted.
2020. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan pénzt szabad kölcsön adni, ami nem hiányzik, ha esetleg a másik fél nem fizeti vissza. Függetlenül attól, hogy a barátnődnek, a haverodnak, anyukádnak vagy a szomszéd Józsi bácsinak adsz kölcsön. Egyébként meg ezzel a kinyilatkoztatással az exed konkrétan prostinak nevezte magát. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, és akármennyit is adtál neki "kölcsön", adj hálát az égnek, hogy nem lett belőle több. Később is csak lehúzott volna. Csak jelzem, hogy nem minden "jó nő" kerül pénzbe, az ingyenélő lotyók várják ezt csak el. Szóval ne add fel.


De őszintén, szerintem az is röhejes, amikor X idő elteltével jön az ex, hogy akkor számon kérje a tartozást. Egyszer nekem is írt, vagy másfél évvel a szakításunk után az egyik exem, hogy akkor legyek szíves megtéríteni neki azt az 5000 forintot, amivel túlléptük a megbeszélt keretet az évfordulós vacsoránkon. Még jó, hogy kamatot nem számolt rá.

2020. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy provokatív kamu.

Nő nem ír ilyet.

Ezt egy pasi írta aki nem a legélesebb kés a fiókban.

2020. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Az en exem semmit nem kért vissza a végén.

Nekem ez ugy jött àt hogy

1.gentleman

2.nem a mi "sz.rságaink" a lényeg neki egy szakitas után hogy most kié lesz pl a közösen hasznalt hifi de ö vette meg es hasonlok.Miközben egy kapcsolat es több év a bukta, nem a tárgyi dolgokon lovagol kisstilüen.

3. Többet jelentett neki a velem töltött évek mint a penz.

4. Nem süllyed le addig hogy az én(azaz egy nö)penze utàn pattogjon. Ha kell 10 masikat vesz magànak..


Stb.


Forditva:

Volt egy srac aki folyamat azzal jött hogy hösszerelmes belém. Kaptam egy ezüst gyürüt is kedves ajàndékként. Aztan valahogy ugy alakult hogy nem jörtünk össze. Erre visszakerte a gyürüt. Hát ennyit a hösszerelemröl :D

Biztos neki kell vagy a következö csajnak szànja :D



De a ffiak SOHA de SOHA nem ertik meg azt hogy amit a párunknak /jobb esetben az életünk részének adunk, azt nem kérjük vissza. Legalabb csak azert hogy emelt fövel tàvozzon minimum.

2020. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A kölcsön mindig hiányzik, mert megállapodtunk valamiben amit tartani kell. Főleg elvi kérdés.


Rögtön akkor kértem már rég óta ígérgetett visszafizetést, amikor újra rajtakaptam egy másik palival csókolózni, és egyben mondtam, hogy vége a "kapcsolatnak".

2020. nov. 15. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!