Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem már csak anyaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem már csak anyaként létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy éve született a kisfiam. Azóta a feleségem, mint ha észre se venne engem. Persze rengeteg a dolga,de ahol tudok segítek neki munka után. Viszem egyedül is ide-oda a kicsit,sokszor megfőzök, segítek takarítani stb.. ezek természetesen dolgok,csak leírtam hogy nem mindent a feleségemre hárítok.

Viszont nincs sex,egyáltalán. Ő nem akar. Hiába probálkozok mindennel. Nem bírom ezt már tovább. Nem is a sex hiánya,hanem hogy saját magával se törödik,és velem sem.

Mit tegyek a továbbiakban? Nem akarom elveszíteni,de ha így megy tovább nem lesz más lehetőség.


2022. jan. 5. 17:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Mondd neki, hogy baj van.
2022. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván nem! Miért nem beszélgettek? Nem a gyakorin fogsz megfejtést találni, hanem abból, hogy ő mit mondd!

Le kell ülni vele, és átbeszélni, megmondani, hogy ez így nem jó, és neked ő hiányzik mint nő. Megkérdezed, hogy ő mit érez, miért nem nyit feléd. Lehet, hogy pszichológusra lenne szüksége, már ha egyáltalán eljutott odáig fejben, hogy baj van, ha nem, akkor presszionálni kellene rá, ha nem tud változtatni.

2022. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Ja, az is lehet h szules utani depresszio.
2022. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy ilyen időszak, nyilván hogy ne szaporodjatok, hisz ott a poronty aki még nagyon kicsi.

Egyszerűen hormonálisan nem olyan a nő ilyenkor, libidója nagyon le van csökkenve. Nem mindenkinek, de gyakori. Beszélgessetek erről, hátha nyit feléd, kicsit ki is mozdítod ebből, hátha.

Ha nem, akkor nincs mit tenni, vagy kivárod, vagy keresel valakit aki időnként elrendez.

Nincs ebben semmi rossz.

2022. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
22%
Sztem kozben el kell loni nehany patront mashova is
2022. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már rengetegszer, és nem depressziós.
2022. jan. 5. 18:34
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
Ez a házas élet.
2022. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
11%

Hogy lepontoztatok, pedig ez az igazsag.


5os voltam.

2022. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
5 ösnek igaza van, én is szeretőhöz jártam ebben az átmeneti 2 évben.
2022. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
24%
Szarul választottál. A te hibád.
2022. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!