Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem velem van a baj, tényleg bolond volt a csaj?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég "szakítottunk" egy lánnyal akivel durván 3 hónapot voltunk "együtt" ami azért költői túlzás. Igazából egy ismerős révén ismertem meg, majd bejelöltem, ráírtam, beszélgettünk, randira hívtam, tök alap. Aztán az valami irtó idillikusan sikerült, de tényleg, szinte már gyanús is lehetett volna. Meg is fűztem végül, nálam is aludt, és irtó jót szexeltünk, aztán egyből el is mondta, hogy sosem ment még el egyik barátjával sem, ez hihetetlen volt, úristen stb stb. Amúgy már a második együtt alvásnál szex közben benyögte hogy szeretlek, mondom magamban mivan? Aztán mivel ő debreceni nem találkoztunk gyakran, és ekkor teljesen megőrült. Egész nap rajtam csüngött, dolgozni alig tudtam, pont költöztem, munkahelyet váltottam minden bajom volt. De ő nagyon rám akaszkodott. De nagyon jó csaj volt, olyan kis rendesnek tűnt, okosnak és gondoltam biztos velem van a baj.

Aztán egyre többet veszekedett velem, hülyeségeket talált ki, megvádolt minden baromsággal, hogy azért nem írok mert randim van, mert két barátnőm van stb stb. Persze sokat poénkodtunk meg rendesen is beszélgettünk nagyon nagyon sokat, de idővel ezek egyre gyakrabban jöttek elő. Aztán egyszer olyan sírós üvöltözős drámát rendezett nekem telefonba, hogy ki is nyomtam, mérgemben letiltottam. Hát... képzelhetitek. Kidobtam az ajtón, bejött az ablakon, szóval kibékültünk de szerintem bennem ott tört el valami. (eleve pár hete ismersz valakit és ekkora jelenetet rendezel???) Szóval nekem nem volt hogymondjam... Időm hogy kifejlődjenek -hál isten- az érzelmeim, mert addigra kb megutáltam :D Folyton leste mit "hibázok" hogy belém köthessen, én ezt éreztem. Aztán előadta, hogy mennyi mindent megtesz értem. Mondom dehát ha szarul érzem magam akkor valamit mégse csinálsz jól. Meg hogy miattam nem teljesít jól a munkahelyén meg ilyenek... Plusz olyan könnyen adta magát, vagy nemtudom, annyira nyomult, annyira rám szállt. Pedig külsőre is, okos is volt, meg tudott irtó kedves lenni, de szerintem valami nem stimmelt a toronyba, szóval nagy nehezen "szakítottunk".


Múltkor meg mondta az egyik közös ismerősünk, hogy az XY-nak barátja van (a csaj) és hogy hát... ezt elcseszted ez a hajó elment. Mondom mivan? Ez a hajó elment nem kellett volna elszalasztanod. Mondom tessék? Hál isten, hogy le tudtam rázni.

Erre csak rázta a fejét... legszívesebben lerúgtam volna.

Aztán furcsa mód azóta 2 másik ismerősöm is felemlegette a csajt -érdekes- én meg elkezdtem gondolkodni, hogy most mindenki hülye vagy én? Hát láttam, hogy hív és már a sírás kerülgetett kb. Szerintem azért ez nem egy nagy veszteség, hogy nem jöttünk össze, valószínű csak bolondabb lett volna. Meg nyilván a közösségnek mást mutat mint pl nekem, ők másként ismerik. Lehet szólt nekik, hogy idegesítsenek vagy mi? Dehát már annyi idő eltelt, kit érdekel már. Nem ferdítettem semmit, az elmondottak alapján ugye nem velem van a baj?


2022. jan. 5. 18:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj, de én csak akkor fekszek le valakivel, ha már összejöttem fele és nem fordítva..... Igen, veled van a baj.
2022. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
nem veled van a gond, ne hallgass a kövér női válaszolókra
2022. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Ez a csaj egy idióta. Valószínűleg úgy van ahogy mondod kivülre mást mutat mint amilyen valójában. Örülj hogy megszabadultál tőle.
2022. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Minek hitetted el vele, hogy kapcsolatban vagy vele? Jó, hogy kiakadt..azt írod "befűzted", (tipikus hülyegyerek játszma), lefordítva minden szépet és jót ígértél neki, ő meg elhitte. Ezek után ne csodálkozz,hogy tombol. Máskor ne legyél egy éretlen csicska és kommunikáld a szándékaidat felnőtt ember módjára.
2022. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Már honnan gondolod, hogy elhitettem vele? Nem befűztem, hanem megfűztem, hogy aludjon nálam, miért te ha randizol egy szép csajjal talán nem akarod, hogy nálad aludjon?

Meg lehet hülyegyerek vagyok de egy két hét után én még nem tudtam, hogy akarok-e a kapcsolatot vagy sem, mint írtam nekem amúgy sem volt túl kapcsolatom nem vagyok híve ezeknek érthető okokból...A csajról meg eleinte simán elhittem, hogy lehetne a barátnőm is de hamarabb kilógott a lóláb. De ezt a kommentet kb ő is írhatta volna, szóval gondolom sok ilyen ember van :D

2022. jan. 5. 18:46
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Nem volt bolond. Szerintem túl hamar komolyan vett téged, valszeg rá is játszottál, beígérted neki a nagy szerelmet. Te még nem állsz készen felnőtt párkapcsolatra.
2022. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Ő valószínűleg gyorsan kötődik, szerelmes típus. Te meg nem vagy az. Ettől még nem bolond, nem kell rögtön ilyen jelzőkkel illetni azért mert más habitusú, mint te.
2022. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
A csaj se normális, de te se.
2022. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Noren1989 ***** válasza:
29%

Igen, hàt a gyors kötődés véletlen sem egy pszichotikus tünet.


Egyet mondok, bàtya: az ottaniakkal, meg békésiekkel szinte csak a gond van.

2022. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

Vannak, akiknek könnyebben elkezdenek kötődni , hamarabb komolyabbra veszik a másikat. Én is ilyen vagyok, nyilván nem tudhatjuk , hogy miből mi lesz. Viszont ismerkedés és utána a kapcsolatban alap dolog a kommunikáció . Költözés és munkahely váltás közben is lehet időt szánni a másikra, értelmes ember viszont megérte azt, ha ez éppen az adott élethelyzet miatt kevesebb. Ha ilyen időszakon nem tudsz kitartani valaki mellett, akkor ne kezdj bele semmibe sem. Rosszul érhette a lányt, pánikba esett, ideges lett. Én is voltam már ilyen helyzetben, hogy x hét után jött ez, hogy “ jajjjj de elfoglalt vagyok,nincs rád időm , stb .” Ez bármikor megeshet a későbbiek folyamán is, szóval a kézifék behúzása nem a legjobb taktika. Nem kell ismerkedni és kész. A “szeretlek” szót sz*x közben pedig nem kell komolyan venni. Hormonok miatt akkor nem gondolkozik az ember.

A hiszti , meg nem értés a lány részéről nem normális , de kérdéses , hogy te hogyan kommunikáltál vele előtte …

2022. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!