Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A baràtnőm egy büszke, beképzelt, depressziós làny akinek ha nem úgy tesznek ahogy neki jó akkor idegbeteg. Mindem embert utàl aki nem az ő kedvében tesz. Àllandoan aludna, lusta és nem komunikatív személy. Nincsenek baràtai szó szoros értelmében 0 baràtai szàma. Nem jàr el sehová, nem szereti a tàrsasàgot. Engem pórázon ugràltat! Ha màr nem azt teszem ami neki tetszik akkor jelzi, hogy haragszik ràm. Nem szól hozzám, kerüli a tàrsasàgom és duzzog. Nem jàrhatok el sehova, nem lehetnek baràtaim mert szerinte mind idióta. Àllandóan ha nem jàrok a kedvében akkor nem szól hozzám óràkig. Nem tiltja, hogy ne tegyem azt amit szeretnék, de a duzzogással jelzi, hogy most olyat tettem ami neki nem tetszik. Nincs életcél ami motivàlnà... Velem se oszt meg semmit csak sodródik az àrràl. Hogy szakítsak vele? Ezt màr nem bírom.

2018. dec. 30. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, azt hiszem, hogy jobb lesz nekünk külön, mert már nem működik a kapcsolatunk. Minden jót neked! Szia."
2018. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen közölöd velevége.
2018. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Kidobod és meg van oldva. Mit kell itt finomkodni?

Megmondod neki, hogy ilyen életképtelen hisztis, céltalan ember nem kell neked párnak.

2018. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Éltem ilyen kapcsolatban, mert apróságokkal kezdődött, aztán egyre durvább lett.

Ne hagyd magad, mert csak megy az időd! Csináld amit akarsz, ha nem fogadja el, akkor keressen mást, mert ez csak rosszabb lesz.

2018. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most is itt csapkod... Hogy kimentem a baràtaimhoz mert elegem lett a poràzból
2018. dec. 30. 23:00
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem szól hozzám de jelzi, hogy hogy mertem azt tenni ami neki nem tetszik
2018. dec. 30. 23:02
 7/16 anonim ***** válasza:
MINEK vagy vele? :)
2018. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert külföldön vele élek ahol dolgozom.
2018. dec. 30. 23:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Miert jottel vele ossze??????

Kuld haza!!

2018. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most itt sír, de nem beszél... Ennek vége lesz
2018. dec. 30. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!