Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem hazamenni a páromhoz?

Figyelt kérdés

Egy veszekedés után elköltöztem, majd kibékültünk és megbeszéltük, hogy lassan hazamegyek.


Viszont szerintem azt a problémát nem sikerült megoldanunk, ami miatt eljöttem, plusz ha arra gondolok, hogy otthon újra főzhetek, moshatok, takaríthatok és boltba járhatok, szedhetem le a karácsonyi díszítést és lehetek egyedül sok estén keresztül, amíg ő a gépet nyomja, egyszerűen nincs kedvem visszamenni.


És ez annyi dolog, amit nem is tudom, hogy lehetne megbeszélni...


2022. jan. 5. 19:05
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
58%
Nyilvàn tisztességgel megbeszéltétek a kérdést, nemde?
2022. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj akkor. Már most tudod, hogy megfogod bánni. Én is tudtam és visszamentem, most szenvedhetek még tovább, mikor már túl lehetnék rajta h nem megyek vissza.
2022. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk neked is jogod van gepezni. Meg szerencse h mikor egyedul vagy nem kell boltba menni.
2022. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudjuk megbeszélni, mindketten a másiktól várjuk, hogy változzon. Arról meg nem is beszéltünk, amiket itt leírtam.


Magamra is főzök, mosok, vásárolok, de bennem nincs az az ösztön, hogy a páromat ezekkel a dolgokkal alapból ki kell szolgálnom. Egyszerűen nincs kedvem érte is melózni, miközben ő a gépet nyomja és meg sem hallja, ha mondok neki valamit.

2022. jan. 5. 19:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De nem is kell érte meloznod, főleg ha nincs kedved. Nem kell kiszolgálnod senkit csak azért mert nő vagy. (Gondolom az vagy)
2022. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért békültél ki vele ?
2022. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk máshogy van.rengeteg bajom volt az exszel.

Azota ő kapar, es pontrol pontra bizonyit.


Pl gyűlöltem hogy érzéketlen nem ölelget. Hát újabban ölelget.


Gyűlöltem, hogy smucig irígy egoista(a saját szerelmével..). Azóta vásárolgat nekem, kolcson ad.


Gyűlöltem hogy nem akar beszélgetni mert a tv meg szex es duguljak el.

Azota minden sz.romat tátott szájjal nagy pupillákkal hallgatja, elgondolkodik mindenen, tanácsokat ad, megoldásorientált az en problémaimban is.



Gyűlöltem, hogy másoknak nyalizik hogy puszival teszi le a telot, meg a stb, nekem meg nem jár egy rohadt puszi smile sem. Azota dobálgatja uton utfélen a puazikat nekem, és nyivákol kapar még azért is, hogy csak egy puszit kapjon tőlem.


Kúszik mászik bizonyít.



Csak ott b.szta el amugy, hogy mindezt kaocsolatBAN kellett volna....aprocska részlet, tudom, de azért nekem ez áthidalhatatlan.

Ugyanis a kapcsolatban volt ő önmaga velem es nem most az.


Szóval amig a problémák fenn állnak eleve minek békulsz ki?


Én még akkor sem békülök mondjuk, amikor már tesz a problémák ellen.


Van olyan már akinek nem kell szólni ha nekem ölelésre van szükségem mert másbol belülről jön.nem az után hogy szakítok, es belátja a hibáit..

2022. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
S most hol vagy? Szűlőknél?
2022. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Van egy saját lakásom, ott.


Azért békülök ki, mert szeretjük egymást és megjavítani akarom a kapcsolatot és az úgy nem megy, ha lelépek.

2022. jan. 5. 19:38
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
hat ott pedig fogadhatnad a tobbi kanokat is
2022. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!