Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pároddal kimennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pároddal kimennétek külföldre dolgozni, de egyikőtök időközben meggondolná magát, hazamennél a másikkal, vagy szakítanátok? (Bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Párommal május elejétől külföldön dolgozunk (Görögország). Fél évre jöttünk ki, azonban én nem igazán bírom az ittlétet. A hely gyönyörű, de a munka fizikailag megterhelő , az étterem , ahol dolgozom, káosz, az emberekkel sem jövök ki jól. Egyedül érzem magam. A párom szinte teljesen nulla pénzzel jött ki , amiatt jött, hogy gyűjtsön (havi 600EUR-t kapunk, nem egy nagy összeg), mivel biciklit szeretne vásárolni magának. Ő azt mondja, menjek haza, mert már panikrohamom is van néha (van egy hobbim, amit nem tudok űzni időhiány miatt, plusz választhatok, hogy idol töltsünk együtt a párommal, vagy épp sportoljak, vagy aludjak , mivel olyan hullám vagyunk mindketten a melotol). Tudom, bele kellett volna gondolnom, amikor kijottunk . Én az állandó melóm hagytam ott emiatt, ahová simán vissza is mehetnék, azzal nem lenne gond. A párom nem akar hazamenni, rosszul van a gondolattól is. Igyis hogy napi szinten látja hogy nem vagyok jól. Úgy érzi, en sem értem őt, nem bánja, ha én hazamegyek, de ő össze akarja gyűjteni a pénzt a bringajara, mivel neki meg ez a hobbija. Nekem van félretéve pénzem, és az ideutunk nagy részét is én álltam (amit visszakapok tőle). Mitévő legyek? Ti szakítanátok egy ilyen nézeteltérés miatt, vagy hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet?

Én már kétségbe vagyok esve, sőt már meghoztam a döntést, hogy hazamegyek. De nem várhatom ezt el a paromtol is, mivel ő szeret itt lenni. Köszönöm előre is


28/L



2019. júl. 15. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Szar havi 600 euróért kimenni????

B.szki én 25 évesen egyetem előtt havi nettó 250et kerestem nyáron..

Esze semmi. Te menj haza mielőtt lelkileg belerokkansz, a barátod meg majd jön amikor jön.

Ott nem maradhatsz, mert a pánikbetegség ha kialakul, egy életen át elkísér.


F28

2019. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szakítani? Ő még kint marad, te meg otthon megvárod. Néhány hónap távol nem a világ vége.
2019. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
600 €- ért kimenni?
2019. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
600 euroért szenvedni (külföldön) még csak nem is diákként? :D Atya ég...
2019. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

600 EUR????

Ennyièrt itthon se èri meg dolgozni màr.

Egy alkesz segèdmelós napi 15e kap itthon.

Egy gyakornok kap 200e nettòt forintban.


Ahogy gondolod de szerintem csak vàlts munkakört mert kizsákmànyolnak konkrètan.

Keres màsik melòt,tudok olyanròl heti 2 nap ès 1300 eurot kap,kaja szàllàs ingyen van neki.

Mèg az is necces de lakàs,kaja ingyen van.

2019. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátásban kint havi 600 euro?


Nálunk itthon 3 műszakban ingyen szállással, ingyenes céges buszjárattal napi 8 órában minden kedvezmény nélkül keresek nettó 230 ezret. És csak kajára kell költenem.


Vagy keressetek kint jobb állást, vagy gyertek haza.

2019. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A párom nem akar elmenni innen, annyira a célja vezérli. Közvetítő céggel vagyunk itt, azért kapunk ennyit csak. Szallas, ellátás ingyen van. Szóval ebbol nem kell költeni kajára, max ha beülünk ide-oda. Tudom, hülyén hangzik, de inkább kalandvágyból jöttünk ki, meg hogy szép helyen legyünk és közben nyaraljunk is. Csak hát már idegileg ez megterhelő, szabadnapomon is fáradtak vagyunk. Ennek ellenére ő itt akár maradni. Én meg nagyon valószínű, hogy hazamegyek . De igaz, hogy ennek nem kéne számítással járni, csak sokszor úgy érzem, ezen senki sem hoz áldozatot egy kapcsolatban, míg én, ha ő szarul lenne, kérdés nélkül mennék vele. Ezt sajna nem tudom és nem is akarom elvárni tőle, de valamiért én így cselekednek forditott helyzetben. Lehet, velem van a baj?

Ezért érdekelne, hogy külső szemmel más hogy látja, én vagyok túl önfeláldozó, hogy mindent otthagyva kijöttem vele? Vagy talán normális, ha ő itt marad, és engem csak elküld, hogy jobb ha hazamegyek, ha nem vagyok jól. (Tudjátok, ez a támogató érzés..hogy melletted álljon valaki, amikor szar).

2019. júl. 15. 17:19
 8/14 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért.

* Számítással= szakitással

2019. júl. 15. 17:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Legalább megtudtad, hogy a kapcsolatodnak 0 értelme van. Addig kellesz a párodnak, amíg kényelmes.
2019. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem h a 4honap tavkapcsolat miert nem opcio, szamomra nem lenne kerdes h hazamegyek es megvarom.
2019. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!