Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne maradni egy szar kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradni egy szar kapcsolatban vagy hazamenni "nyomorogni"?

Figyelt kérdés

Nemsokára meglesz a kisbabák, amit a barátom nagyon szeretett volna, ő erőltette, viszont a terhesség elején lebukott, hogy más nőnek írogat. Nem történt semmi, de ez szerintem csak a nőn múlott.

Esküdözött, sírt, hogy többet ilyet nem csinál, csak ne hagyjam el, adjak még egy esélyt bla bla bla.

Pár hete megint elkezdődött a telefon nyomkodás, takargatás, hurcibálás, hízelgés. Nem tudom mit csináljak, nem akarom megvádolni, de nagyon gyanús. Nincs kedvem állandóan azon idegeskedni, hogy vajon kinek ír, hol van, mi van, ha nem is oda megy, ahová mondta.

Haza tudnék menni, de időközben lecserélték a nagy családi házat egy kb fele akkorára, egy szobában kellene élnem a gyerekkel, ami még az elején nem probléma, de ahogy idősödik az lesz, és nem szeretném, nem egészséges.

Egyedülálló anyaként a mai ingatlanárakat elnézve soha nem lesz házam, lakásom, albérletet fent tartani sem fogok tudni, de azt sem akarom eltűrni, hogy megalázzanak.

Kilátástalannak érzem a helyzetem, már az öngyilkosság is megfordult a fejemben.



2020. márc. 1. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Ha van eszed, hazamész. Ha anyagias vagy, akkor nem. Sőt, valószínűleg nem. Rengeteg nő még azt is eltűri, hogy naponta megverik...


Az ilyen sztorik annyira elgondolkodtatóak. A csapból is azt mantrázza egy csomó nő, hogy ők mennyire érettek és komolyak, aztán valahogy mégis rengeteg "komoly és érett nő" gáz pasiknak szül gyereket a semmire.

2020. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

Magadnak kerested. Ha nem akarsz gyereket, nincs olyan hogy "rád erőltetik". Egyrészt. Másrészt már a terhesség elején kiderült, milyen aranyembert fogtál ki magadnak. Ott kellett volna elhagynod, a gyereket meg elvetetni. Egyiket sem tetted meg, most meg mártírkodsz meg sajnáltatod magad.

Legközelebb ne csupasz p*csára szüljél, hanem teremtsd meg magadnak a megfelelő körülményeket anyagilag.

2020. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ha hiszitek, ha nem, soha nem volt közöttük probléma, legalábbis én azt hittem, mindig nagyon normális, törődő volt, soha nem gondolta volna ezt róla.

Elvetetni már nem tudtam, pont a határidő végén derült ki.

Van munkahelyem, lesz CSED, GYED stb, de nem keresek 4-500 ezreket sajnos.

2020. márc. 1. 19:48
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha kiderül hogy megint csajozik, szerintem költözz haza. Igaz, egy szobában lennél a picivel, de legalább biztonságban.
2020. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most egy szobában lennétek, de nem marad ez így örökre. Jobb minél előbb lépni, itt már csak az kérdés, hogy mikor fogtok szakítani. Csak ezért kár egy pocsék kapcsolatban megrekedni, később se lesz egyszerűbb elköltözni.
2020. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Majd valahogy belenézek a telefonjába.

Kicsi is a szoba, egy embernek elég, de 2-nek... Ráadásul milyen ciki lesz majd neki kamaszként egy szobában velem, de lehet, hogy még előbb is. A barátait se tudja áthívni, én se tudok majd ismerkedni senkivel stb. Sajnos most már rá is gondolnom kell.

2020. márc. 1. 20:35
 7/22 A kérdező kommentje:
Én a testvéremmel laktam egy szobában 13 évig, ráadásul ellenkező nemű, gyűlöltük egymást, máig sem tartjuk a kapcsolatot.
2020. márc. 1. 20:37
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy most hazaköltözöl, nem feltétlenül jelentené, hogy örökre úgy is marad. Nyilván amíg otthon vagy vele, igen, de a te helyedben amint lehet, mennék vissza dolgozni és tennék félre annyit, amennyit lehet, hogy legalább egy kétszobás panellakást meg tudjak venni ezer év hitelből. Nyilván a szüleid is úgy gondolják, hogy csak átmenetileg költöznél hozzájuk ilyen helyzetben, hát te se gondolhatod komolyan, hogy mostantól kezdve örökké így lesz. Ha a jelenlegi munkahelyeden keveset keresel, akkor iratkozz be valami OKJ-re, képezd magad, tanulj nyelvet, hogy tudj egy piacképesebb munkát vállalni. Te még jobban jársz, mint sok más nő, akiknek a szüleihez költözés sem opció, és azért a gyerek első 4-5 évét még ki lehet bírni ilyen körülmények között, még ha nem is kellemes.
2020. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát sajnos ezt te is elrontottad. Gyereket vállaltál mert ő erőltette. És mi lett volna ha nem vállalod? Szakít veled? Na és. Akkor most nem lennél ilyen szar helyzetben. Egyelőre azt tudom tanácsolni hogy várj, figyeld de még ne vádold meg. Beszélgess vele sokat. A gyerek miatt szerintem meg kell próbálnotok ezt megmenteni amennyiben még lehet, mert csak a gyerek fogja megszívni ha már csonka családba születik. Nyilván ha nagyon nem emgy akkor haza kell menni, nem lesz más választásod.
2020. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%

Ez már sehogy nem lesz jó, őszintén sajnálom 😔

Én a szüleimmel élést választottam. Jobb döntés volt, mint a gyerek apjával maradni, ez tény. De itt ragadtam, ez is tény. A gyerek már 5 éves múlt, nekem pedig kilátástalan a helyzetem minden szempontból. Kb. azt várom, hogy felnőjön, ne legyen már szüksége rám, és akkor nyugodtan véget vethessek az életemnek. Addig meg vegetáció.

2020. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!