Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a párommal másfél éve. Harmincas korosztály. Jó ember, segítőkész. Kicsit még éretlen. Velem nem bánik rosszul ezért nehéz megítélnem hogyan viszonyuljak ehhez a dologhoz. Szóval van korábbi házasságából gyerek. Nrki ítélték, de nem vele lakik. A gyerek rokonoknál van akikkel nem jön ki jól. Állítása szerint ezért nem megy gyakrabban. Nem igazán foglalkozik vele. Néha felhívja messenger-en meg lemegy hozzá. Játszanak, dumálgatnak. Az eltartását fizeti, de mint szülő,nincs jelen. Ezt több családtagja mondta már neki, nem értek célt vele. Engem is zavar, hogy így áll hozzá és finoman jeleztem is már többször. Én nem kedvelem a gyerekeket. Nem szeretnék vele élni, de soha nem tiltottam, hogy menjen hozzá, és azt sem várom el, hogy velem éljen. Ő akarja, és ez nekem nem tetszik. Ha inkább a gyerekkel akarna élni, megérteném, sőt támogatnám.

Többször beszéltünk erről is. Eltereli a témát, vagy kifogásokat keres vagy ígérgeti,hogy változtat ezen. Viszont soha nem tesz semmit az ügy érdekében.


2022. jan. 6. 07:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Na és mi a kerdes? Megbánta, hogy gyereket vállalt és van olyan szerencsés, hogy más neveli helyette. Millió ilyen van a világon.
2022. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy én ezt nem érzem helyesnek és nem tetszik.

Annak a gyereknek szülő kell. Nem csak megcsinálni, szeretni és nevelni is kellene. Ha nem egyértelmű mi a probléma, nem is értem miért kommenteltél. Hiszen át sem érzed.

2022. jan. 6. 07:21
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Te most pasi vagy, vagy nő?

Ha a "párod"(de utálom ezt a szót),a férfi, lehet az előző nő hálózta be, sosem akart gyereket például.

Hogy lenne már egyértelmű a probléma, ha le sem írod, ki kivel van/volt?

2022. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Neki ítélték, de nem vele él? Ilyet lehet...? Szegény gyerek, egyik szülőjének sem kell. Jól érzed, kérdező, ez nagyon rosszat mond ennek az embernek a jelleméről. Kifogásokat keresni meg terelni egy ilyen nagyságrendű témában...? Nem kiskutya az, hanem a saját gyereke! Ez a férfi egy nagy gyerek, akinek a kényelem számít. Azért is akar hozzád költözni. Ne engedd, mert csak a gondot vennéd vele a nyakadba. Sőt, én tisztelni sem tudnám, nem tudnék rá felnézni, ha így viselkedne, az pedig megöli a szerelmet.
2022. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Az a nagy helyzet, hogy gyakorlatilag semmi közöd hozzá, nem szabhatod meg, hogyan gondoskodjon a saját gyerekéről. Jobb lenne, ha ő nevelné úgy, hogy nincs kedve hozzá? Az még nagyobb szenvedés lenne a gyereknek. De ismétlem, ez nem a te dolgod. Ha az zavar, hogy esetleg majd a saját gyereketeket is lepattintja, akkor hagyd ott. Ha viszont nem akarod otthagyni, akkor ne pampogj bele a dolgában.
2022. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem, valóban nem érzem át mi a konkrét problémád. TE vagy ebben a kapcsolatban. TE tudtál a gyerekről, arról, hogy nem él az anyjával. TE fogadtad ezt el. Baxogatni ezért innentől nem ér. Ha nem tetszik, akkor ott hagyod. Ennyi a történet.
2022. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Ha ez számodra probléma, akkor hagyd ott. Joga van, hogy ne akarjon gyereket nevelni. Lehet soha nem is vágyott rá, csak az előző párja erőltette rá. A gyerekkel ami tőle telik, annyira foglalkozik, hisz utalja a pénzt, meg időnként látogatja. Mennyivel lenne jobb, ha csak kötelességtudatból venné magához, mikor saját maga is tudja, hogy nincs türelme gyereket nevelni? Ebbe nem szólhatsz bele.

Viszont jól gondold meg, hogy te vállalsz-e vele közös gyereket. Mert pont arra számíthatsz majd, amit most látsz.


...De milyen lehet a gyerek másik szülője, ha annak ítélték aki magához sem veszi...

2022. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

7!


Milyen lenne? Valószínűleg egy átlag pasi, aki egyedül nem akar gyereket nevelni. A bíróság meg amúgy is anya párti, így aztan 99% -ban alapból a nő az, aki megkapja a feluygeletet

2022. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
És szerinted ő jó ember? Az komoly...
2022. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%

9!


Nekem irtad? Miért ne lenne jó ember? Van, akinek nem való a gyerek. Jó ember, ha ezt felismeri és elismeri. Pontosan mi vele a problemad? Értem én, hogy a világ kb azt várja, hogy az életed aldozd a gyerekedert, de van, aki nem így látja. Nem a te dolgod ítélkezni.

2022. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!