Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a párommal másfél éve. Harmincas korosztály. Jó ember, segítőkész. Kicsit még éretlen. Velem nem bánik rosszul ezért nehéz megítélnem hogyan viszonyuljak ehhez a dologhoz. Szóval van korábbi házasságából gyerek. Nrki ítélték, de nem vele lakik. A gyerek rokonoknál van akikkel nem jön ki jól. Állítása szerint ezért nem megy gyakrabban. Nem igazán foglalkozik vele. Néha felhívja messenger-en meg lemegy hozzá. Játszanak, dumálgatnak. Az eltartását fizeti, de mint szülő,nincs jelen. Ezt több családtagja mondta már neki, nem értek célt vele. Engem is zavar, hogy így áll hozzá és finoman jeleztem is már többször. Én nem kedvelem a gyerekeket. Nem szeretnék vele élni, de soha nem tiltottam, hogy menjen hozzá, és azt sem várom el, hogy velem éljen. Ő akarja, és ez nekem nem tetszik. Ha inkább a gyerekkel akarna élni, megérteném, sőt támogatnám.

Többször beszéltünk erről is. Eltereli a témát, vagy kifogásokat keres vagy ígérgeti,hogy változtat ezen. Viszont soha nem tesz semmit az ügy érdekében.


2022. jan. 6. 07:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem neked írtam. A kérdező azzal kezdi, hogy jó ember. Ha szerintetek jó ember az akinek volt esze gyereket csinálni, de most kb magára hagyta, hát akkor valami rohadt nagy baj van.

Miért kéne feláldozni bármit is? Neked tutira nincs gyereked...

2022. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

11!


De, van gyerekem. Sokmindent kell felaldozni miatta. Ha neked ez nem tűnt fel, akkor neked biztosan nincs gyereked.


És igen, attól hogy nem neveli a gyerekét, még lehet valaki jó ember.

2022. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De, nekem is van. Nekem nem volt áldozat az amiken változtatott a gyermek.


Nem értünk egyet, de nem baj. :)

2022. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A gondom az ezzel, hogy nem tudom elfogadni. Hiába gondoljátok, nincs közöm hozzá. Azért egy meglévő gyerek, az nem egy papírcetlit, régi koszfolt a múlton vagy hasonlók. És igen, szenved az apja hiányától! Ezt többektől is visszahallom. Nagyon ritkán én is találkozom a kiskrapekkal. Aranyos, értelmes, imádja az apját. Kicsit viselkedészavaros, de hát ebben a helyzetben nem is csodálkozom. Szegényben egy világ törhetett össze, mikor az anyja lelépett és lemondott róla (mert ez történt) és akkor még az apja is ezt teszi. Nekem ne mondja senki, hogy ez nem számít.


Mikor kezdtük a kapcsolatot, még vele élt a rokonoknál. Akkor költözött hozzám, mikor albérletbe mentem. Már akkor sem fogadtam a gyerekét, egyértelmű is volt a számára, hogy nem fogok vele élni. Sajnálom őt, de nem az én gyerekem. Mindezek tudatában jött oda hozzám, arra hívatkozva, hogy a rokonoknál rossz lakni (ami igaz is egyébként). Alapból nem rossz ember. Nem bánt senkit. Barátságos, rendes, segítőkész. Remek társ. Hibái vannak, mint mindenkinek. A környezete is szereti. De akkor sem tudok elmenni ez mellett a dolog mellett. És igen, emiatt kevésbé tisztelem, és nem merek/akarok vele később sem gyereket vállalni. Tudva, milyen rossz apja lenne.

2022. jan. 6. 11:09
 15/16 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, de ha neked ennyire határozott véleményed van a helyzetről, akkor miért kellünk mi ide?


Valójában csak nem tudtad kivel kibeszélni magadból a dolgot?

2022. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Az anyja lemondott a gyerekről, te határozottan közölted, hogy nem fogadod a gyereket, nem lakható veletek, viszont látványosan sajnálod, és kizárólag a párod a szemét, aki amúgy meg remek társ? A saját fejedben rakjál rendet, kiscsillag!
2022. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!