Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már párkapcsolatban nárcisztikussal és/vagy neurotikussal? Ha igen mik a tapasztalataid , sikerült e kijönni belőle?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Igen voltam.


Hát egy nagy érzelmi hullámvasút volt az egész.


Egyszer minden oké, utána a vihar megint minden oké.


Mindig mindenben neki lehetett igaza, ha nem akkor is. Pl behozta az exet a kapcsolatba (irogatott vele) szóltam neki hogy nekem ez nem fér bele, én voltam a hibás mert őt nem zavarná ha az exemmel beszélnék. És én biztos féltékeny típus vagyok, a horoszkópom is megírta.


Pont pont pont stb

2022. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem fogod tudni kezelni(csak hiszed)egy ideje kinlodok hasonló szituban,de túl sokáig vártam és ezt már nem úszom meg sérülés nélkül.Valahogy csak leharcolom.Addig menj ameddig nem kötődsz nagyon.Ui:Egy ex vagy egy harmadik bevonása a kapcsolatba náluk alap,ez és ehhez hasonló (szerintük)sikerek és csak rájuk irányuló figyelem élteti őket ."Az erő legyen veled"
2022. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Narcisztikussal van kapcsolatom. Egyszer normális majd jön a bunkózás, kötözködés, ocsmány, lejárató beszed rólam. Bocsánatot a 4 év alatt soha nem kért. Mikor elmondtam neki h ez nekem mennyire rosszul esik h így beszél velem a válasza az volt : ki mit érdemel!! Szenvedés mellette az élet mégis nehezen tudok kilépni sajnos
2022. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!