Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valahogy kezelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahogy kezelni egy uralkodó tipusu nőt vagy inkáb hadjam el?

Figyelt kérdés
álandóan irányittani akar mint egy gyereket és meg akarja mondani hogy nekem mi a jó most például fejébe vette hogy innentől csak egésséges ételeket fogunk enni és mire hazaértem kidobálta a hűttőből a kajákat
2022. jan. 6. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Dugd meg jó, azt lenyugszik...
2022. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Úgy ahogyan ő kidobta a szalonnát, a sonkát meg a kolbászt úgy dobd ki te is mert csak az idődet vesztegeted vele.


Kb 2ev múlva arra fogsz észlelni hogy Úristen miert nem kerestem egy normalisat?

2022. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Bírom az ilyen nőket:).
2022. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Hát barátom nem irigyellek. Az ilyenek eszik meg az életedet. Ha bármelyik nőm ilyen volt én hanyatt homlok menekültem ha szerettem ha nem.


Volt aki azt akarta, hogy csak azt vezetem fel amit ő mondd ....stb

2022. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Hadd el inkáb 😂

Főleg ha még a hűttődből is kidobálja a kaját 😂


De te ki ne dobd a helyesírási szótárt! Ja hogy nincs olyanod. Én kérek elnézést 🙄

2022. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet,h a tulsulyodon akar segiteni? Nygyon megterheli a suly az izuleteket.
2022. jan. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nincs tulsulyom
2022. jan. 7. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

6 # szerintem nem kevés igazság van abban amit mondasz!

Nem véletlen csinalhatta azt amit. Nem rosszindulatbol. Kérdező... Nem panaszkodtak az utóbbi időben a suulyodra?

2022. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

"álandóan irányittani akar mint egy gyereket és meg akarja mondani hogy nekem mi a jó"

Még a szüleitől egy ideig néha elfogadja ezt egy gyerek, de te felnőtt férfi vagy, és egyenrangú társat akarsz, ugye?

2022. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!