Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyire féltékeny tipus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire féltékeny tipus és ha valaki az hogy tudja kordaban tartani magát vagy hogy a párja ne lassa rajta ideges? 30/l

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egyáltalán.

A féltékenység a saját bizonytalanságodról szól. Miért vagy ideges? Csinált olyat, amivel okot ad rá?

2022. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny típus szerencsére.
2022. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha okot ad rá (pasikkal beszélget vagy exekkel) akkor szólok 2x. 3.ra kuka a nő.


Nem húzom el addig, hogy féltékeny legyek.

2022. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem típus, hanem önismeret és önbecsülés kérdése.
2022. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

En feltekeny tipus vagyok.

(Bar kinek mi a feltekeny, a felettem iro nem nevezi annak magat, csak szakit, ha ellenkezo nemuvel beszelget a parja:D Anyam..Na nalunk pl azt siman lehet.)


Amit MUSZAJ csinalnod, hogy dolgozol az onertekeleseden, hogy ne erezd ugy, hogy panikba esel, ha felmerul a lehetosege annak, hogy a parod elhagyhat. Ismerem ezt a panikot, meg egy sima vita soran is elojohet.

Ha felismered a panik erzesd, mondd ki, beszelj rola, de nem vadaskodj. Ez BELOLED jon.

Ezt akkor tanultam meg, amikor a harmadik (huseges) paromnal is pont ugyanazokat a viselkedeseket produkaltam, mint az elozoeknel.


Akut esetben pedig nekem az segit, ha elfoglalom magam olyannal, ami jol erzessel tolt el magammal kapcsolatban: felhivom egy baratomat. Sportolok, es latom, milyen jol nezek ki. Szepen rendbe teszem a lakast.

Ha egy rendezvenyen leszek feltekeny (mert pl. a baratom bajcseveg egy novel): keresek egy szimpatikus embert (keress egy jokepu pasit!), es szolitsd meg, kezdj smalltalk-ot vele.

Gyerekesnek tunhet, de semmi gond nincs azzal, ha kiprobalod a masik oldalt! Nekem a terapeutam javasolta ezt egyebkent. Semmi durva flort, csak kicsi, meglatod, jot fog tenni!

Es arra is rajossz, hogy egy ilyennek semmi sulya, egy ora mulva mar nem is fogsz a pasira gondolni.


Ha akarsz, ram irhatsz privatban is:)

2022. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben az voltam, ma már nem. Elfogadtam, hogy nem érek el vele semmit.
2022. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

#5 a feletted író vagyok



Kimaradt az "idegen" tehát ha idegen pasikkal beszélget..stb

Igazad van nem nevezem magam féltékeny típusnak de ha én nem írogatok nőkkel meg az exekkel akkor ugyanezt várom vissza. A bizalom nagyon törékeny dolog, és ha jele van annak hogy félre kacsintgat lépek. Nem tudom mi ebben a furcsa? Így kellene lennie szerintem mindenkinel. Meg kellene tisztelnie a párját azzal, hogy nem hoz bele 3.at kettőjük közé.

F

2022. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!