Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a féltékenységtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a féltékenységtől, mert a férjem jóban van egy nálam sokkal szebb nővel. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 2 éve összeházasodtunk. Nem mondom, hogy soha nem vitázunk, de mindig megoldjuk a problémákat. Ő 28 éves, én 26, a kérdésben szereplő nő 30.

Kb egy éve a baráti társaságunk által megismertünk egy nőt. Közvetlen, laza csaj, a párom egy idő után meg is találta vele a közös hangot. Ezeken a baráti összejöveteleken rendszeresen hülyéskedtek, nevetgéltek, piszkálták egymást vagy éppen komolyan beszélgettek kettesben. Amikor hármasban beszélgettünk, nem flörtöltek és a nő velem is kedves volt. Mégis mintha éreztem volna, hogy vibrál a levegő közöttük.

Ezt az egészet felhoztam otthon a férjemnek, hogy mennyire nem tetszik erre ő nagyon kiakadt rám, hogy minek féltékenykedem.

Ezután a nő beugrós pultos lett, és amikor dolgozott, a férjem mindig, minden egyes nap elment hozzá beülni beszélgetni.

Azóta a nő munkahelyet váltott, ritkábban találkozunk vele de a múltkor összefutott vele a városban véletlenül a férjem és vagy fél óráig beszélgettek. Aztán ki tudja, hányszor történt azóta ilyen amiről én nem tudok.

Nagyon nyomaszt ez az egész mert konkrét bizonyítékot nem találtam arra, hogy lenne bármi. Az is bánt, hogy én túlsúlyos vagyok, barna hajjal, olyan semmilyennek érzem magam mert ő meg csinos alakú, hosszú szőke hajjal.

Illetve még annyi, hogy a férjem három évvel ezelőtt félrelépett. Nem viszony volt, csak egy botlás ezért egy kis szünet után megbocsátottam neki. Lehet ezért görcsölök annyira.

Ti mit gondoltok, mit tennétek?



2022. jan. 6. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, a férjed akar valamit a nőtől vagy már történt is valami.
Nincs köztük setúlagyalod.
66 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
54%
Én is aggódnék a helyedben. Férfi-nő közt nincs barátság - véletlenül összefutni ok, de hogy bejárt dumálni a munkahelyére... nekem sem férne bele.
2022. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is vaj van a füle mögött.
2022. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, hogy megcsal de ha egyszer megcsalt és te megbocsátottad neki, akkor ott fog benned motoszkálni a kisördög. Ez az amibe nem gondol az az ember bele aki “ megbocsátja” a párjának, hogy félrelép. Egyétek meg amit főztetek.
2022. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Hát itt több dolog van. Egyrészt a szar önértékelésed miatt nagyon féltékeny vagy. Másrészt a pasi sem túl hűséges típus, amit azért nagyban tud fokozni az állandó féltékenykedés is.
2022. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%

Ott rontottad el a dolgot, h az első megcsaláat megbocsátottad. Most ugy van vele a ferjed, h egy kis szünetet megér ez a nő is.

Amúgy néz ki olyan jól a férjed, h kelljen ennek a bombanőnek vagy csak húzza az agyát a nőci?

2022. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem alapvetően van férfi és nő között barátság, viszont ha már egyszer megcsalt, én sem bíznék benne.
2022. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap nem megyek beszélgetni olyannal aki nem érdekel valamilyen szinten, főleg ha még csak nem is a mindennapjaim része, hogy oda járok...


Semmi joga nem volt rád kiakadni és szerintem igazad van abban, hogy féltékeny vagy, hisz tett érte eleget, hogy az legyél. Ha megbízható lenne akkor nyílván nem lennél az.


Valószínüleg itt is történhetett már "egy kis botlás".


Viszont szerintem az önbizalmadon dolgozz a saját érdekedben és hagyd el a hűtlen párodat. Találsz ennél jobbat is, csak legyen önbizalmad.

2022. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ezután a nő beugrós pultos lett, és amikor dolgozott, a férjem mindig, minden egyes nap elment hozzá beülni beszélgetni."


Nekem ennyi elég is lenne ahhoz, hogy kilépjek ebből a házasságból. Nem azt mondom, hogy a párom nem állhat szóba nőkkel, de akárhogy vesszük, egy vadidegen nővel találkozgat minden nap. Ezen felül pedig egyszer már bebizonyította, hogy nem bízhatsz benne, mert megcsalt.

Ha én valaha is lennék annyira görény, hogy megcsalom a páromat és ő megbocsát, minden erőmmel azon lennék, hogy a kedvében járjak és jóvátegyem, amit elcsesztem, nem pedig másik után kajtatnék.

2022. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem egy ilyen párom, baráti társasággal lógott állandóan, köztük nőkkel is. Folyton azt mondta, hogy náluk ez megszokott, senki nem féltékeny senkire, mert nincs rá okuk. Hozzáteszem, 30 éves barátságról beszélünk. Pár év után szakítottam vele, aztán teljesen véletlen tudtam meg, hogy a nagy 30 éves barátság alatt szinte mindenkinek viszonya volt a másik feleségével. Az egyik nő egy buli alkalmával elkotyogta magát, onnan pedig borult a bili az összes házaspárnál.
2022. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
18%

"Közvetlen, laza csaj, a párom egy idő után meg is találta vele a közös hangot. Ezeken a baráti összejöveteleken rendszeresen hülyéskedtek, nevetgéltek, piszkálták egymást vagy éppen komolyan beszélgettek kettesben"


Ezt veled nem nagyon lehet ugye?

2022. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!