Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki, vagy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki, vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja randizgatok egy férfival, viszont mostanában egyre többször kiakaszt. Ami engem zavar, hogy egyrészt nagyon sok lánnyal van körülvéve, és olyan érzésem van, hogy mindegyiknek bókol valamilyen formában (pl. üzenetben olyat ír, hogy istennő vagy, meg sziveket mindenkinek). Fizikailag is közel engedi a nőket magához. Nem rég azon vesztünk össze, hogy beszólt, hogy az egyik barátnőmet megdugná, amire kiakadtam, hogy akkor menjen megdugni őt, de folyamatosan édesgetett vissza, hogy nem hiába udvarol nekem blabla… Aztán következőleg azon is kiakadtam, hogy a fülem hallatára mondta egy másik barátnőmre, hogy hú de jó segge van. Aztán emiatt is elkezdtem is veszekedni, és sorolni, hogy ezt szerintem miért kéne hanyagolni, de ő meg hajtja a sajátját, hogy de biztos én is megkívánnám a Brad Pittet, meg elkezdett kockás hasú fiúkat mutogatni, hogy biztos lefeküdnék ilyennel (azaz a barátnőmet ilyenekhez hasonlítgatta). Nyilván szarul esik ez az egész, mert én elég vékony vagyok, lapos is, és rohadtul fel tud idegelni, hogy előttem szólogat be ilyeneket. Próbáltam vele megbeszélni, de egyszerűen nem jutottam semmire, fárasztó az egész. Persze biztos a csajoknak is 1-2x támad olyan gondolatuk, hogy valakivel lefeküdnének, de én épp azt mondom ennek a férfinak, hogy a városból nem jön be nekem senki, és nincs olyan személy, akivel lefeküdnék, ő meg ilyen megalázó módon kóstolgat előttem mindenkit… Volt már mérgező kapcsolatom, ahol a csávó szintén lerontotta az önbizalmam, de szóltam, és abbahagyta a kérésemre. Illetve közterületen, se társaságban nem viselkedtek velem így soha…

Különben kedvelem a mostani srácot, de egyszerűen felrobban az agyam, hogy ennyire megalázó tud lenni. Szerintetek ez normális?


2022. jan. 7. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Sikerült gyökeret választanod.

Én elkapálnám egyébként...

2022. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Az első ilyen bunkóságnál repülne, 2 hónapig nem hallgatnám ezt a szennyet. Rövid az élet ahhoz hogy ilyen hulladékokkal kínlódjak. Mert ez az.
2022. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon primitív szegény.
2022. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális egyáltalán, hogy ezzel a férfival együtt vagy! Addig marad veled, amíg dugni lehet, majd ha megunt megy a következőhöz. Semmire sem becsül.
2022. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézd meg mikor majd nemcsak előtted dícseri, hanem a sajat házadban és ágyadban dönti meg a titkos nőjét, majd ha elkapod tagadja es megmondja hogy a te hibád , mert felidegesítetted és majd az egesz város teged röhög hogy te vagy a balek megcsalt nő az összes nője rajtad fog röhögni
2022. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy barátnőm, aki mindenhol azt mesélte nekem, hogy kivel volt ott, ahol éppen járunk. Magyarán az exekről beszélt. Amikor jeleztem, hogy erre nem vagyok kiváncsi, akkor értetlenkedett. Miért zavar az engem, ha Jánosról mesél?! Hiszen ő már a múlt.

Ja, csak minden nap mesélt valakiről.

Aztán mondtam, hogy nekem sem ő az első, ha ez nem gond, akkor én is mesélni fogok majd.

Egyszer kellett csak exekről mesélnem. Azonnal megértette, hogy engem miért zavar.


Tehát az, hogy te elmondod, hogy téged egy pasi sem érdekel rajta kívül, az a legnagyobb hiba. Először szép szóval kell kezdeni, aztán lehet ugyanazt előadni, amit ő csinál. Ha ez sem használ, akkor tovább kell lépni.

2022. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
6%

"aztán lehet ugyanazt előadni, amit ő csinál"


Csak utána nem kell bőgni ha kap egy öklöst a suttyótól :)

2022. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

Exem ilyen volt... Szakítás után szépen elballagtam pszichológushoz, és a következő barátomnál már tudatosan figyeltem a jeleket.

Ő szeret, megbecsül, de hogyha elkezdene már nőket dicsérgetni, vagy az alakommal bxogatni, kb aznap kidobnám.

2022. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!