Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki, vagy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki, vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja randizgatok egy férfival, viszont mostanában egyre többször kiakaszt. Ami engem zavar, hogy egyrészt nagyon sok lánnyal van körülvéve, és olyan érzésem van, hogy mindegyiknek bókol valamilyen formában (pl. üzenetben olyat ír, hogy istennő vagy, meg sziveket mindenkinek). Fizikailag is közel engedi a nőket magához. Nem rég azon vesztünk össze, hogy beszólt, hogy az egyik barátnőmet megdugná, amire kiakadtam, hogy akkor menjen megdugni őt, de folyamatosan édesgetett vissza, hogy nem hiába udvarol nekem blabla… Aztán következőleg azon is kiakadtam, hogy a fülem hallatára mondta egy másik barátnőmre, hogy hú de jó segge van. Aztán emiatt is elkezdtem is veszekedni, és sorolni, hogy ezt szerintem miért kéne hanyagolni, de ő meg hajtja a sajátját, hogy de biztos én is megkívánnám a Brad Pittet, meg elkezdett kockás hasú fiúkat mutogatni, hogy biztos lefeküdnék ilyennel (azaz a barátnőmet ilyenekhez hasonlítgatta). Nyilván szarul esik ez az egész, mert én elég vékony vagyok, lapos is, és rohadtul fel tud idegelni, hogy előttem szólogat be ilyeneket. Próbáltam vele megbeszélni, de egyszerűen nem jutottam semmire, fárasztó az egész. Persze biztos a csajoknak is 1-2x támad olyan gondolatuk, hogy valakivel lefeküdnének, de én épp azt mondom ennek a férfinak, hogy a városból nem jön be nekem senki, és nincs olyan személy, akivel lefeküdnék, ő meg ilyen megalázó módon kóstolgat előttem mindenkit… Volt már mérgező kapcsolatom, ahol a csávó szintén lerontotta az önbizalmam, de szóltam, és abbahagyta a kérésemre. Illetve közterületen, se társaságban nem viselkedtek velem így soha…

Különben kedvelem a mostani srácot, de egyszerűen felrobban az agyam, hogy ennyire megalázó tud lenni. Szerintetek ez normális?


2022. jan. 7. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nem terveznék ilyen "férfival" komolyan. Ez valami mezei suttyó gyerek?
2022. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy híres PUA technika, szélsőséges érzelmi hullámba kergetni és eljátszani az alfahímet. Emellett valószínűleg egy proli. Azzal hogy mellette maradsz, bizonyítod neki hogy az önbecsülésed hulladék szinten van és hogy a módszerei működnek.


Értelmes férfi nem csinál ilyeneket, főleg nem randi/ismerkedési fázisban.

2022. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Nincs önbizalma es kellenek neki a külsősök visszejelzései hogy ő (még)kell a másik nemnek.


Agyon aláznám;)

2022. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már mérgező kapcsolatom, ahol a csávó szintén lerontotta az önbizalmam"


Nem sikerült tanulnod belőle semmit, belefutottál a következőbe. Menj el szakemberhez és dolgozz az önbecsüléseden/önbizalmadon, mert ezek felé a suttyók felé fogsz mindig menni, mérgezőből mérgező kapcsolatba lépve.


Amíg nem tanulod meg miért van és mit kell tegyél ellene, addig marad ez a szint.


Abszolút nem ajánlanám addig a párkapcsolatokat, míg nem haladtál eleget, de ez a te dolgod.

2022. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig jogod van kiakadni, csak éppen semmire se mész vele. Aki tiszteletlenül viselkedik veled, azt ki kellene zárnod az életedből.
2022. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez iszonyú nagy red flag.. basszus és te még vele vagy. Valamit nagyon tudhat a csávó.


N

2022. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem veszem személyes sértésnek, ha X Y másik személy IS kívánatos és szexi rajtam kívül. Én is látom hogy a Zsuzsi/Melinda/Bori szexi, nem fáj nekem az ha más is látja.


Ugyanakkor ha megmondom a páromnak hogy érzékenyen érint valamelyik téma a saját fájdalmam és bizonytalanságom miatt, és nem veszi figyelembe, akkor az probléma. Milyen ember az, aki a másik fájdalmát lesz@rja?


Szóval összességében biztos hogy meg akar téged dönteni, talán még járna is veled, de a fájdalmad nem érdekli. Járják vele ha akarsz, de erre számíts továbbra is.

2022. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék, és az ilyeneknek születnek gyermekeik és válnak kreténné és csodálkoznak az emberek, hogy annyi idióta szaladgál odakint
2022. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Remelem legalabb netto 600 felett keres, hamar ilyen proli.
2022. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a többieket tudom ismételni. Ez egy kretén.
2022. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!