Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon normális?

Figyelt kérdés

1 éve ismerkedtem meg párommal. Minden szuper jól alakult, tényleg úgy éreztem végre egy igazi kincset találtam. Neten ismerkedtünk meg, távkapcsolatnak indult, így csak hétvégén tudunk talizni, de már az elején beszéltük, hogy hosszabbtávon az összeköltözés a cél.

De! Van neki egy 10 éves lánya, aki nemcsak, hogy féltékeny rám, hanem sajnos az anyja életét is diktálja és hozzá van nőve, túlféltett, elkényeztetett.

Vajon normális az, hogy 10 évesen altatni kell a gyereket és az anyjával alszik?

Vajon normális az, hogy a gyereket kísérni kell az iskolába, mikor minden osztálytársa egyedül jár? (falun laknak az iskola, kb. 10-15 perc gyalog)

Vajon normális az, hogy a gyereknek nincsenek barátai, sehova sem megy el soha, csak az anyja az élete, mindent vele akar megélni?

Vajon normális az, hogy nem aludhatok ott, mert a gyereknek az olyan rossz érzés? (nem értem ha külön szobában vagyok az miért is baj és az anyja míg elalszik bent van vele)

Vajon az normális, hogy a hétvégén csak szombaton mehetek át, mert a gyereknek kell a pihenés így a vasárnap az övé? (szombaton se csinál semmit a gyerek, nyomja a tabletet, ha nem vagyok ott max filmeznek együtt xboxoznak)

Az normális, hogy a gyerek végigsírja az estét egy-egy nagyobb szünet végén, hogy nem akar suliba menni, az anyja meg babusgatja emiatt? (nyugis az iskola, nem bántják bent)

Az normális, hogy van, hogy nem tudok találkozni párommal, mert nehéz hete volt a gyereknek és most szüksége van rá?

Nem tud a gyerek ellen menni, nehogy rossz legyen neki, ne érezze jól magát otthon, mondja a párom. Gyakorlatilag retteg a saját gyerekétől szerintem+emiatt a gyerek is az anyjára van nőve semmi önállósága nincsen. 10 évesen a 3percre lévő nagyszülőkhöz nem tud egyedül elmenni.

Csak én látom úgy, hogy itt komoly gondok vannak?

(ki fogok lépni a kapcsolatból, mert elegem van)


2022. jan. 8. 07:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ásd vissza ezt a kincset...
2022. jan. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Ebbe jobb nem belefolyni
2022. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Én a helyedben visszaraknám a kiásott kincset a lyukba és lebetonoznám.
2022. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
3.: Ezt a poént már elsütöttem, miért kell rátromfolni?
2022. jan. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
Talán megbántottam vele a pici szívedet?:(
2022. jan. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
5.: Nem, de megpróbálhatnál kitalálni magadtól is valamit! Vagy az már nem megy?
2022. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Na mivan, bal lábbal keltél fel?:D
2022. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Anya vagyok de ez abszolút nem normális. Én hagyom hogy éljék az életüket, mindig figyeltem hogy ne legyek ragtapasz nekik. Nekem meg kell a párom egyedül is
2022. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Szegény gyerek, így félre nevelni :(

Az első frappánsan válaszolt... igaza van.

2022. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sajnos normális, ha ilyenre nevelte az anyja.. Nem minden arany, ami fénylik, szerintem kíméld meg magad tőlük.
2022. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!