Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válságban a kapcsolat. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban a kapcsolat. A képeket megnézve, azóta ilyen unott velem, mióta egyik nyáron cibáltam mindenhová, pedig tudtam hogy neki komoly komplexusai vannak.Lehet ránézni vkire már másképp,mert olyat művel veled amit nem akarsz?Meg lehet még menteni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 15:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olyanok irjanak akik hasonló cipőben voltak.
2022. jan. 8. 15:51
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem a képeket kell nézni és feltételezéseket gyártani, hanem le kell ülni beszélgetni. Sokat!
2022. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet ez az oka, és millió más is. Az, hogy meg lehet -e menteni, az rajtatok múlik.
2022. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Mondd el neki ezt. Mond el, hogy sajnálod, ha ezzel valahogy nem tettél jót neki, hogy így olyan módon kellett volna működnie ami nem ő. Mert neked jó amilyen ő, csak valahogy meg akartad mutatni te meg azt, hogy neked mi a jó és nem vetted észre, hogy ez te vagy és nem ő. Valami ilyesmit pl.


Ha nem is erről van szó biztos jól esne neki, mert látszik hogy figyelsz rá. És hogy attól tartsz, hogy emiatt nincs olyan jól valahogy.

2022. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ő nem képes ilyen dolgokról beszélgetni, ő ilyen téren egyszerűen gondolkodik. Ha érzi vmi nem jó, akkor inkább meghátrál. Szerintem már ő elengedett engem, mint jó parnert. De az érzelmeim miatt nem hagy el. Tudja hogy nagyon szeretem.
2022. jan. 8. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem kell hogy beszélgessen. csak mondd el neki. aztán kiderül hogy hogy hat ez rá, lehet sehogy.
2022. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
És ha nem szobanövénnyel lennél, aki napra forog, víz nélkül szárad, hanem olyannal, aki képes megszólalni fontos dolgokban?
2022. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Elkezdhetnél azon is gondolkodni, hogy miért szereted? Beszélgetni nem tudtok, csak sejted, hogy baja van, néma mint egy hal. Ennyire jól néz ki, szuper az ágyban?

Bár nem írtad, mit jelent az unott, számomra érdektelenséget jelent, elhidegülést. Ha ő elengedett, mint jó partnert, akkor mire vártok? Keressetek mindketten olyat, aki titeket boldoggá tesz. Kénytelenek lesztek megbeszélni, anélkül javítani sem lehet, de szakítani sem illik így.

2022. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Régi idők miatt. Úgy éreztem értem lehozná a csillagokat is. És ő a leghelyesebb férfi akit ismerek, és a legfigyelmesebb (volt)
2022. jan. 8. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem nyüstölni kell, meg érzelmekkel nyaggatni. Szerinted, ha esetleg a megérzésed helyes, és már lépne, akkor órákig tartó beszélgetésekre van igénye? Fogadd el, hogy nem láthatsz a fejébe, vond le a tanulságokat és éld az életed. Ha túlterhelted programokkal, és amúgy is olyan fajta, aki elhúzódik az érzelmektől, akkor a legtöbb, amit tehetsz, hogy hagyod levegőt venni.
2022. jan. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!