Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a házastársatok nem szeretné veletek tölteni a karantént? Én pozitív vagyok, ő negatív és inkább hazament szüleihez (kertes ház), mintsem itt legyen velem 10 napot bezárva egy lakásba.

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Hülyének tartanám. Attól, hogy még nem beteg lehet 2 nap múlva jön ki, én a szüleimet ennél jobban félteném.
2022. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van. Minek legyen bezárva veled, ha mehet dolgozni, szórakozni, élni?
2022. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem mehet, mert oltatlan

Ugyanúgy karanténban van, csak kertes házban és nem lakásban (ahol állítás szerint megbolondulna 10 napig)

Szüleitől elkülönül éd naponta tesztel

Nem védeni akarom, ettől függetlenül sztem helyeséget csinál

Plusz rosszul esik h itt hagyott 10 napra...sztem ez gáz

2022. jan. 8. 20:48
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
miért kéne megbetegednie. ez a rész ok, hogy nem akar ott maradni, ha te pozitív vagy. de az, hogy a szüleihez megy az gáz.
2022. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

"3/4 A kérdező kommentje:

Nem mehet, mert oltatlan"


?


Ez miért is tartaná vissza?

2022. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oltatlan kontakt, tehát hatósági karantén vonatkozik rá
2022. jan. 8. 20:52
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez lenne a legnagyobb problémám a kapcsolatomban, boldog ember lennék.
2022. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nem azért ment, mert megbolondulna, hanem mert nem akar megbetegedni, csak valamiért ez nem kimondható nálatok, kérdés miért nem. Lehet érzi, hogy elvárnád, hogy legyen koronás. Nekem fura.
2022. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jajj dehogy

Engem az zavar, h azzal az indokkal ment haza, h ha itt maradna velem ezárva 10 napig, akkor tuti elválnánk a végére

És nem csak nekem mondja ezt, hanem mindenkinek

2022. jan. 8. 21:11
 10/15 harebell ***** válasza:
100%
Függetlenül minden mástól, ez az indoklás, hogy nem akarna/tudna veled 10 napot összezárva eltölteni, baromi gáz egy házasságban. Szerintem teljesen jogosan esik rosszul a párod hozzáállása.
2022. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!