Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez rendben van vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rendben van vagy én vagyok hisztis?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, és egy ideje elkezdett online datezni, ott összeszedett egy tinilányt, az egyetemről is több csajjal beszélget, illetve a volt osztálytársával is elkezdett találkozni x év után (akivel egymásra voltak zúgva). Nem bízom benne, találtam már nála óvszert, meg bukott le csajokkal is. Kezd nagyon rosszul esni a dolog, de nem akarok kontrolláló féltékeny nő lenni. Ti mit tennétek?

2022. jan. 8. 21:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Hisztis.
2022. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Amúgy 24/L
2022. jan. 8. 21:57
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted ez rendben van? Tőlünk várod a választ?
2022. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Hisztis? Egy icipicit is önérzetes nő már rég kib.szta volna ezt a pasit. Tisztára hülyére vesz téged.
2022. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom vége, a kapcsolat vége. Kirúgni
2022. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Komolyan azért vagy egy olyan helyzetben, ami neked nem jó, hog- nehogy valaki azt gondolja, hogy hisztis vagy? Legyen egy kis önbizalmad! Én beszélnék vele a helyedben.
2022. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy egy kontrolmániás házisárkány vagyok, nem a szolgám, nem akarom rövid pórázon se tartani, mert nem a kutyám, hanem a párom, akit nagyon szeretek... Leültem már ezt vele megbeszélni, de 3 hét aztán kezdődik az elejétől, mindig kell valami új csaj, ha az előzőt megunja
2022. jan. 8. 22:03
 8/27 A kérdező kommentje:
Mármint nem akarok a pasik rémálma se lenni, hogy jaj a párom nem állhat szóba lányokkal, de azért mégis picit rosszul esik amikor velem nem jön el sehova, a másik csajjal meg egész hétvégén tud ülni egy bárban
2022. jan. 8. 22:04
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
8-as Másik pasi nem fog bárokba járni idegen nőkkel.
2022. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"a párom nem állhat szóba lányokkal, de azért mégis picit rosszul esik amikor velem nem jön el sehova, a másik csajjal meg egész hétvégén tud ülni egy bárban"

Miből gondolod, hogy a párod?

2022. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!