Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal több mint egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal több mint egy éve vagyunk együtt,az elején minden rendben volt,aztán megkérte a kezem,egy hétre rá kiderült hogy kisbabánk lesz,aminek nagyon örültünk és szerettük volna.?

Figyelt kérdés
Sajnos hormon problémáim vannak és teljesen felborult a terhesség alatt,veszekedtünk sokat és azt mondta nem akar elvenni feleségül,majd az édesanyja fordult egyet és azóta minden nap reggeltől estig ír neki ha nem válaszol akkor nekem,hogy mi van a pici fiával...ez mind lényegtelen a kicsi számít nekem,viszont depressziós lettem olvastam,hogy sok embernél előjön és a paromtol csak azt kapom,hogy más is volt már terhes meg hogy túlreagálom...másik városba költöztem miatta,nem ismerek senkit egy panelban ülök reggeltől estig...nem tudom mit csináljak el fog ez múlni? Volt valaki így terhesség alatt?

2021. nov. 16. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

"egy panelban ülök reggeltől estig"


Nem dolgozol? Nem tanulsz? Nem csinálsz semmit? Miért? Képzeld más emberek is költöztek már idegen városba rajtad kívül és valahogy csak feltalálták magukat, csak ismertek meg új embereket, csak lett ismerősi körük. Tégy te is így.

Lehet pont azért depiztél be, mert otthon vagy és nem csinálsz semmit. Én tavaly a lezárások idején lettem depressziós szinte, amikor otthon kellett lenni teljesen (home office) és nem lehetett sehová sem menni.


(Tudtommal még a terhesség elején vagy és veszélyeztetett terhes sem vagy, hogy otthon kelljen maradnod.)

2021. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
mivan?? talan nem kellett volna egy ev mukva felcsinaltatni magad egy szar kaocsolatban. ‘szerettetek volna’.. aha. ezert kene IQhoz kotni a szaporodast, mar elore sajnalom a gyerekedet.
2021. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi ésszel gyerek ide is... Mintha az elején nem lenne mindenhol köd. Mit gondoltál, örökké így lesz? Kapd össze magad, mert ez a gyerek nagy eséllyel csak a te felelősséged lesz. Bár a hozzád hasonlók szülik majd a következőt ugyanígy, másnak.
2021. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt a hangnemet azért kikérném,igen dolgoztam, veszélyeztetett terhes vagyok és igen átgondoltan a gyerekvállalást,és igen egy olyan városban ahol valószínű hozzátok hasonlóak az emberek...segítséget kértem és hasonló helyzetben lévő embereket ha nem tudsz segíteni menj innen
2021. nov. 16. 11:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2021. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Látszik is az átgondolás. Ha 10 hasonló felelőtlen leírja a sztoriját, mit segít rajtad? A hapsinak kevésbé lesz elege a helyzetből?
2021. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem a terhességem elején vagyok lassan 29 hetes...én kismamákat keresek akik hasonló dolgokkal küzdöttek meg...gondolom te nem vagy kismama és még fiatalabb is vagy nálam. Örülök ,hogy neked minden úgy alakul az életedben ahogy te azt elgondoltad,és mindent alaposan megtervezel csak tudod néha nem úgy vannak a dolgok és most én segítséget várok nem sértést,hozzáteszem 5 éve ismerjük egymást csak több mint egy éve vagyunk együtt...vagy szerinted meg 10 évet várnom kellett volna 27 évesen?
2021. nov. 16. 11:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jóval idősebb vagyok nálad, tök mindegy, nem ez a lényeg.

Nem gondolta senki, hogy 10 évet várjatok a gyerekkel, de hiába ismered x éve, ha párkapcsolatban csak lófaxnyi időt voltatok együtt.

2021. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Így jár aki csak ba*ni tud! Semmi alapja nincs a babának jó anyagi hatter szerető család, ez meg megesik h egy év múlva lelép a pasi. Panelban üldögélve nem leszel képes felnevelni ! Ok 27 vagy de ha nincs meg meg s gyerekvállalás alapja áruld már el hova sijetsz? Gyereket akartál? Nesze itt van! Neveld fel akkor és ne sirjal!
2021. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen ebben teljesen igazad van,de ezen már kár gondolkozni...és feltaláltam magam igen..de amikor a gyerek a tét és hol elakarja venni tőlem hol pedig nem akarja ismerni...már rég eljöttem volna,de sajnos vannak olyan kapcsolatai amiben biztos vagyok,hogy soha többet nem látnám a babánkat...és ezzel ő is tisztában van...hidd el ha tehetném a kicsin kívül mindent máshogy csinálnék...
2021. nov. 16. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!