Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így rendben van az anyagiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így rendben van az anyagiakkal a barátommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, 2 hónapja költöztem albérletbe. Jelenleg még egyetemre járok, van megtakarításom mert korábban már dolgoztam, és egy boltban dolgozom heti 2x. A barátom kitalálta, hogy ő össze akar velem költözni, így most ő is itt lakik. Viszont ő ha pl hazamegy egy hétre, akkor azokat a napokat nem fizeti ki a lakbérből. Illetve a rezsinek is kisebb részét fizeti, mivel ő sokáig dolgozik, és hogy nem használ annyit. Ezen kívül eddig mindenből az enyémet használta (wc papír, szappan, mosogatószer, stb.) Egyszer felhoztam, hogy ő is vehetne majd, de akkor eléggé besértődött, de aztán mégis vett. Ugye az az érve, hogy ő most lakásra gyűjt. De mielőtt albérletbe költöztem én is arra gyűjtöttem, viszont otthon már nem maradhattam, mert a családi körülményeim elviselhetetlenek voltak.


Szerintetek mit kéne tennem? Mert ha szólok érte, végül is kisebb sértődések árán, hajlandó ő is belefizetni dolgokba, de nekem ez nem esik jól, hogy ezek neki nem egyértelműek, hogy felesben kéne fizetni, főleg úgy, hogy jelenleg eleve én kevesebbet keresek.



2021. nov. 10. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Megin' egy olcsó Jànos.


Most erre mit tudnak mondani?

Hozzád költözött spórolni 😆


Tipikusan a szarràgó az a fajtája , aki a meló helyről lopja a WC papírt

2021. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha együtt éltek akkor az alap a felesben fizetés, és nincs ilyen méricskélés hogy most 2 napot, 1 hetet máshol vagyok és azért nem adok bele annyit. Ez egy vicc.

Amit nem fizetek felesbe azok a luxus fogyasztási cikkek esetleg, amihez a másik ragaszkodik.

Pl: 10e Ft-os sampon, 5e Ftos fogkrém, tudomisén milyen sajt, stb. Ezeket vegye meg magának, de nem is használom el.

2021. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Uhh. Hát ez eléggé "Any...d" kategória.. Ekkora pofátlanságot.

Nyilván igazad van, és persze nem akarod, hogy megsértodjon, de néha nincs más út.


Nem is értem, hogy ez a szituáció hogy jött létre.

Ö KÖZÖLTE veled, hogy a rezsinek mennyi részét hajlandó fizetni? Nem fordítva, TE közlöd vele, hogy mik lesznek a költségek a lakásodban?

2021. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
ez egy soher kis pondro. ha mar alberletbe koltozik a csajaval, ne rohangaljon haza egy hetre anyuci szoknyaja ala bujni. illetve mehet, de ne vonogassa mar le az alberletbol, mert ez igy baromira nem korrekt, amugy meg hol kapna olyan albit egyedul, hogy 2 hetet fizet, egyet nem, mert ‘nincs ott’?! igazi eletkeptelen idiota.
2021. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%

Teljesen rendben van. Én nem csak azt nem fizetném ki amikor elutazok pár napra, de akkor már a hétköznapi munkaidőket is levonnám. Elvégre akkor sem vagyok otthon.

Mondjuk egy hónap 30 nap átlagosan, abból 21 munkanap, ha dolgozom legalább 8 órát nem vagyok otthon, tehát 21÷3, mert a 8 óra a nap harmada, az 7,tehát 30-7nap eleve. 23napot fizetnék helyből.

Egy 50ezres bérleti díjból már több mint 10ezret spóroltam.

2021. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Élősködő kis nyamvadék utálom az ilyen fillérbaszó embereket.Akik még a párjuktól is sajnálják pedig tudja hogy te kevesebbet keresel de nem érdekli házra gyűjt.Kidobnám és keresnék egy lakótársat.
2021. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Hatalmas arc a csávó :)
2021. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
5: olyan jó veletek beszélni , az 5os jól írja, ti meg nem értékelitek.
2021. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az egyenes út a legrövidebb. Tehát kerek perec mond meg neki, hogyha össze akart költözni, akkor igenis illene mindenből a felèt állnia. Ha spórolni akar, akkor megteheti, de ne rajtad èlősködve, hanem akkor menjen vissza anyucihoz.
2021. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Jól írja

A csaj is levonhatja óra percre amikor ő sincs otthon

A fennmarado bérleti díj gondolom a foberlot terheli hisz épp nem használják a lakását;)

2021. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!